Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Romuald Lipko Band na sylwestrze miejskim w Lublinie [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2018 r. o 10:33 Powrót do artykułu
Byłem na Placu Teatralnym. Było mało profesjonalnie. Wiało często amatorszczyzną. Jedyną zaletą było to, że najsmutniejszy plac Europy został ożywiony przez wspaniałą publiczność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest Romuald Lipko? Pierwsze słyszę o tym człowieku, i to jest gwiazda sylwestra w Lublinie. :-D Żenada. :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy naszym włodarzom za tak wspaniały sylwester na zakończenie 2017 roku. Tysiące ludzi obecnych świadczy o wysokiej randze koncertu. Byla to jedna z najlepszych zabaw w Polsce. Za rok prosimy też tak wspaniałą zabawę. Dziekujemy. Jesteśmy dumni z tak pięknej imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy naszym włodarzom za tak wspaniały sylwester na zakończenie 2017 roku. Tysiące ludzi obecnych świadczy o wysokiej randze koncertu. Byla to jedna z najlepszych zabaw w Polsce. Za rok prosimy też tak wspaniałą zabawę. Dziekujemy. Jesteśmy dumni z tak pięknej imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A kto to jest Romuald Lipko? Pierwsze słyszę o tym człowieku, i to jest gwiazda sylwestra w Lublinie. :-D Żenada. :-/
 Nie kompromituj się :( Jeśli już musisz coś napisać, napisz z sensem. To raczej ciebie nikt nie zna, bo kto to jest "Gość"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za rok pewnie będzie msza święta jak się damy omamić pisuarom. STOP PIS, STOP PIS,STOP PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z samegorana napisałem bardzo delikatnie że ten występ był jednym kiczem , po kilkuminutowej obecności wpis zaginął. Czyżby nowy rodzaj cenzury??? Oczywiście nie używałem wulgarnych słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wielkim trzeba być kretynem żeby nie wiedzieć kto to jest Romuald Lipko!?I jeszcze beż żadnego wstydu daje publicznie wyraz swemu kretynizmowi;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czułem się jakby to z playbacku leciało szczególnie piosenki Cugowskiego i Urszuly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renault t to już dawno powinien odjechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czułem się jakby to z playbacku leciało szczególnie piosenki Cugowskiego i Urszuly
 Kilka lat temu "Budka Suflera" zagrała koncert sylwestrowy na Placu Litewskim z playbacku. To niestety norma. Wczorajszy Sylwester w TVP2, Polsacie i TVN też był z playbacku. Artyści mają to zapisane w kontraktach. Mało wysiłku, dużo kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Felek robi robotę. Na żywo noc komety i ciary na plecach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
undefined napisał:
Czułem się jakby to z playbacku leciało szczególnie piosenki Cugowskiego i Urszuly
Kilka lat temu "Budka Suflera" zagrała koncert sylwestrowy na Placu Litewskim z playbacku. To niestety norma. Wczorajszy Sylwester w TVP2, Polsacie i TVN też był z playbacku. Artyści mają to zapisane w kontraktach. Mało wysiłku, dużo kasy.
 no ale kasa to już leci prawdziwa za to udawanie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego bez przesady, w TV PiS nie było mszy tylko największy koncert. Takimi wpisami tylko psujesz sprawę. Ogarnij się i pomyśl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noc komety wymiatala. Brawo Felicjan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale na ten jedyny dzień w roku Miasto nie postarało się, jeśli chodzi o oprawę muzyczną, czy wizualną. Pan Lipko i p. Wilk to jedyni artyści, których warto było słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...