Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ruszają Medykalia 2017: Weekend z bezpłatnymi koncertami w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 maja 2017 o 08:58 Powrót do artykułu
nie ma bezpłatnych koncertów ale głupi ludzie tego nigdy nie zrozumieją
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale szajs
0
A po koncertach rozkwitający kwiat polskiej inteligencji przeniesie imprezy do bloków. W wynajmowanych mieszkaniach doprawią się alkoholem i uraczą bełkotem wulgaryzmów oraz głośną muzyką wypoczywających lokatorów
0
po koncertach demolka miasta, zarzygane ulice, w wynajętych mieszkaniach hulanki do białego rana
0
kurtura po studencku - ćlapu ćlap w błotku i konkurs na nocne darcie japy, kto goopiej i głośniej.
0
Całe szczęście że grają daleko od mojej ulicy, mieszkającym w pobliżu - współczuję.
0
jakie medykalia tacy uczestniczacy. czyli g@wno i jeszcze raz g@wno i nic wiecej. szkoda nawet *** z domu ruszaćna to.
0
pijany maj czas zacząć
0
no to w adidasach będzie dziewczynom chlupało błotko
0
Taka impreza powinni zrobić na arenie a nie w centrum miasta do godz 2 w nocy nie spałem bo głośniej już chyba nie było
0
Kogoś tu porąbało, do godziny 1:00 w nocy z piątku na sobotę . pod oknami olbrzymiego szpitala z tysiącami chorych ,organizuje się imprezę o nagłośnieniu dużo ponad 100 dB. Wydaje mi się że trzeba być niezłym idiotą aby takie coś zaaprobować.
0
Jedyne co to nagłośnienie tam nie zawiodło - a reszta to "ch*j du*a i kamieni kupa. W dzisiejszej dobie im gorsza chałtura tym większą ilością decybeli jest serwowana - żenada.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: