Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śladami Singera po raz szósty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2016 o 22:49 Powrót do artykułu
Znaczy się cyrk do wsi przyjeżdża?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i zajebiscie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 MIASTECZKA! Kiedy głowina zrozumie, iż Lubelszczyzna, to lubelska ziemia, a nie woj. lubelskie, i kto stoi za tym, że historię się zmienia? Panie Damianie!! Manię wyższości posiadają tylko lublinianie i wciskają głupotę choć wiedzą, iż nauka wyjaśniła złudzenie, że obecne Lubelskie - nie Lubelszczyzna i nie lubelska ziemia, a miasteczka jak: Szczebrzeszyn i Krasnobród, to inna ziemia.                                >>>>>>>>> Zajrzyj do map, bo tam widać na jakiej ziemi miasteczko leży, a kto zaprzecza - do środowiska urojonych Lubelaków należy, które pogodzić się nie może i historii Polski zmienić nie może, przez ileś tam lat, Lubelszczyznę  wciskali i w końcu przegrali! Morał: sami sobie szkodzą, gdyż Polacy manię lubelską znają i między sobą rozmawiają, iż w kozim grodzie KOZIOŁ bodzie, na winorośl się wdrapał i beeczy, że Lubelszczyzna w grodzie! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wniosek z waszych wywodów jest jeden każdy pana gra i w swoje gniazdo sr.............................a, to jest smutne ale niestety prawdziwe, kompleksy jak widać nie pozwalają dostrzec to co piękne, chwalić się swoją małą ojczyzną jaką jest Lubelszczyzna zapominając że w historii odegrała ważną rolę i tu tak naprawdę jest prawdziwa Polska od pradziejów. Stan jaki mamy to niestety efekt rządów ludzi u władzy centralnej którym bardziej zależało na przypodobaniu się obcym ( ziemie odzyskane gdzie rozwijano przemysł i pompowano olbrzymie pieniądze kosztem nas dzisiejszej tak zwanej ściany wschodniej ) niż dbanie o swoje począwszy od 1918 po dziś.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapaćkane gniazdo neleży oczyścić z odchodów głuptaków lubelaków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Break-dance i hip-hop po żydowsku ?????????? Super ! Lepiej nie można się uśmiać ! Kultura Po żydowsku?????????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: