Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Słoneczny Wrotków: Ostatni koncert pod chmurką na Scenie Letniej

Utworzony przez Mania, 11 sierpnia 2010 r. o 06:43
to co tam w końcu będzie? koncert czy impreza? muzyka disco si funky czy arie punkowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też nic z tego nie rozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może organizator się odezwie i napisze, co się wydarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n ascenie bedzie certyfikowany nauczyciel śpiewu SLS - to pewnie będzie karaoke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
keqjkdsjdfpfkpk fdpkfik (ifaffakfjf) fhhFffm; jmhbjosmcos,clkap;\p'\\, jflapkmkjfflmoa, cojvknijasmzua; m\;jp' 'kjjvz;jjz;m;;m;z\ j\;mc\;h;\jj j;jzvnjAJ\K;\ /;\K;\J;\JZ\K JGSJJSAAkj; jkjkjjhglajlka; 'h'aja'aja'jikh'jjk... fjjs - ald(0)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w rytm punku, soulu, acidjazzu i latino" - no niezły czad sie szykuje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja stawiam że to bedą warsztaty wokalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tych muzyków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzeczywiście jakiś dziwny ten artykuł na mój gust autor robi sobie żarty z tych muzyków znam ich i wiem że robią różne ciekawe rzeczy a autor akcentuje takie które wygladaja zabwwnie w przypadku tego wystepu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się wydaje, że na tym portalu jest prowadzony jakiś test biotechnologiczny polegający na wdrażaniu roślin do pracy dziennikarskiej. Do tej pory na świecie było tak, że to ludzie pisali o przyrodzie, geografii, kulturze. A teraz jakaś rzodkiewka albo brukselka wciska nam, że zalew to Zalew (jak miasto albo państwo). Czy myślenie może opierać sie na fotosyntezie? Chyba jednak nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYŁAM DWA RAZY NA KONCERTACH NAD ZALEWEM I NIE PAMIĘTAM ŻEBY KTOŚ M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw piszecie "Ostatni koncert pod chmurką na Scenie Letniej", potem "Koncerty zaczną się o godz. 17". To ile ich bedzie?Kto bedzie gral punka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze ktos wyjaśnić co będzie nad zalewem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tej chmurce, pod ktora ma byc koncert juz co wiadomo moze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie - chmurka! To bedzie cumulus czy moze cumulonimbus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś może wie ile koncertow bedzie w sobotę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy juz wiadomo coś konkretnego o chmurce, pod która bedzie koncert czy tez impreza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie cos o tej chmurce, bo nie wiem, czy brac parasol . poza tym prosze o info ile koncertow będzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdą sobotę organizatorzy zapraszali mieszkańców miasta w podróż z innym gatunkiem muzycznym.
Co za bzdura!!!!! nigdy nie zapraszali w podróż. to wszystko dzieje sie w jednym miejscu!!! I zawsze zapraszali na sobotę wczesniej - pare dni przed sobotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...