Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smakowicie w Bychawie. Akcent i Strachy na Lachy na Festiwalu w Krainie Pierogów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2016 r. o 21:02 Powrót do artykułu
Jeszcze bilet se kupta???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiem jak obecnie ale pare lat temu bylem. Kolejki oraz mrożone pierogi w środku a na zewnątrz spalone. Więcej nie pojadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem dzisiaj i nie polecam. Parking 3 zł, potem bilet w cenie 10zł/os, obrączkowanie, przeszukanie torebek, za które nie dostajemy nic, nawet głupiego długopisu czy smyczy. Stoisk z pierogami (z foliowego opakowania zresztą) było może 3. Pierogi mi ani moim znajomym nie smakowały w ogóle. A co z resztą budek? Ano w cenie 50zł za 5 osób (bilety) dostajemy masę wszelkiego chłamu i disco polo lecące ze wszystkich głośników. Jakieś pajączki na sprężynkach, jakąś plastikową tandetę i na wpół rozpuszczone lody. Ja w przyszłym roku na pewno nie przyjadę ani nikt kto ze mną dzisiaj tam był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bylam bylo zajebiscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xw :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia! Kupa smieci po ktorych trzeba bylo sie przemieszczać! Zero pojemnikow na odpady. Syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba bylo tam byc super impreza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...