Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święto Truskawki w Górze Puławskiej. Program

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2017 o 23:53 Powrót do artykułu
Noo, w końcu jokaś zabawo w okolicy. Jo i Joaśka na pewno bedziemy. My już dawno chcieli gdzieś siem wyrwoć bo łu nas sołtys kupił krowe pod zastaw remizy i już nie mo gdzie tańczyć, nawet żoden dżidej siem nie pokazuje we wsi. My byśmy jeno chcieli żeby przyjechał Zenek Martyniuk. My widzieli ostatnio jego piosenke o oczach zielonych w telewizji bo Zdzicho, syn somsiada kupił se kablówke i strasznie siem nam podoboło to wykonanie jego.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
debil... XD
0
Będzie Zenek z Martyniuk
0
Zenka nie będzie, ale podobno Mariola ma zagrać na organach -)
0
Mam wrażenie, że to nie święto truskawki tylko wszechobecnego napoju chmielowego. Truskawek na tym święcie są ilości śladowe natomiast piwo leje się strumieniami.
0
A z kąd chcesz w lipcu truskawkę ? Piwo jest za to cały rok.
0
Truskawka, nie truskawka, grunt, żeby sponiewierało.
0
undefined napisał:
A z kąd chcesz w lipcu truskawkę ? Piwo jest za to cały rok.
 skąd? (z kąd..) hehe..a no pod stokrotką sprzedają:)
0
większej lipy nie widziałem. wszystko płatne. nawet złamanej truskawki dzieciom nie dali za darmo, za to stragany jak na bazarze z truskawkami obstawione dookoła. jak mam truskawki kupować w łobiankach to idę na rynek we środę a nie na święto truskawki i piknik w jednym. na piknik to ja zwykle idę się pobawić.... święto truskawki bez truskawki - już to mogliśta przynajmniej łobiankę dla dzieciaków po owocu zasponsorować.... chłopak zobaczył rozstawione baseniki z pianą i sznurkami na kijkach (do puszczania baniek). podchodzimy ------ eeee..... wy***ył jakiś koleś i coś gad o stawce za 5 minut..... a idź pan w cholerę - pomyślałem. kuźwa nawet to płatne. po *** to wogóle organizować. jak mam bulić za 5 minut puszczania baniek to wolę iść do sklepu i dzieciakowi kupic bańki - będzie sobie pół dnia puszczał. więcej na to badziewie nie idę.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: