Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święto Truskawki w Górze Puławskiej. Program

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2017 r. o 23:53 Powrót do artykułu
Noo, w końcu jokaś zabawo w okolicy. Jo i Joaśka na pewno bedziemy. My już dawno chcieli gdzieś siem wyrwoć bo łu nas sołtys kupił krowe pod zastaw remizy i już nie mo gdzie tańczyć, nawet żoden dżidej siem nie pokazuje we wsi. My byśmy jeno chcieli żeby przyjechał Zenek Martyniuk. My widzieli ostatnio jego piosenke o oczach zielonych w telewizji bo Zdzicho, syn somsiada kupił se kablówke i strasznie siem nam podoboło to wykonanie jego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debil... XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie Zenek z Martyniuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenka nie będzie, ale podobno Mariola ma zagrać na organach -)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że to nie święto truskawki tylko wszechobecnego napoju chmielowego. Truskawek na tym święcie są ilości śladowe natomiast piwo leje się strumieniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z kąd chcesz w lipcu truskawkę ? Piwo jest za to cały rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Truskawka, nie truskawka, grunt, żeby sponiewierało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A z kąd chcesz w lipcu truskawkę ? Piwo jest za to cały rok.
 skąd? (z kąd..) hehe..a no pod stokrotką sprzedają:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większej lipy nie widziałem. wszystko płatne. nawet złamanej truskawki dzieciom nie dali za darmo, za to stragany jak na bazarze z truskawkami obstawione dookoła. jak mam truskawki kupować w łobiankach to idę na rynek we środę a nie na święto truskawki i piknik w jednym. na piknik to ja zwykle idę się pobawić.... święto truskawki bez truskawki - już to mogliśta przynajmniej łobiankę dla dzieciaków po owocu zasponsorować.... chłopak zobaczył rozstawione baseniki z pianą i sznurkami na kijkach (do puszczania baniek). podchodzimy ------ eeee..... wy***ył jakiś koleś i coś gad o stawce za 5 minut..... a idź pan w cholerę - pomyślałem. kuźwa nawet to płatne. po *** to wogóle organizować. jak mam bulić za 5 minut puszczania baniek to wolę iść do sklepu i dzieciakowi kupic bańki - będzie sobie pół dnia puszczał. więcej na to badziewie nie idę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...