Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sylwester na Lubelszczyźnie: W Lublinie wystąpi Zakopower

Utworzony przez ewika, 31 grudnia 2009 o 13:27
No cóż- trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, najlepszy sylwester w Polsce będzie w Lublinie od godz.22.45 do 00,00. Ale wszystkim ,którzy nie będą tam, życzę też milej zabawy.!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo żałuję że zamiast posłuchać za darmo Zakopower męczyłam się przy weselnej muzyce w klubie Fashion i zapłaciłam za te tortury 350 zł siedząc przy paluszkach i ciepłej wódce.
0
MODEL MT---FAKTEM JEST ZE NARAZIE SA TYLKO DWA KOMENTARZE,ALE CZYTALEM TEZ INNE OPINIE NA INNYCH PORTALACH ,PROWADZILEM SYLWESTRA W CHELMIE NA PLACU GDANSKIM,I TAK SAMO JAK W LUBLINIE TAK SAMO JAK I W CHELMIE LUDZIE WSPANIALE SIE BAWILI.BYLO OKOLO 3 TYS,,, OSOB JEDYNE CO CZYTAM W KOMENTARZACH LUDZI TO NARZEKANIE I NIC WIECEJ ,ZE TAM W POLSCE BY BYLO LEPIEJ ,ZE WLADZE NASZYCH MIAST NIC SIE NIE POSTARALY ITP,,,,ZADAJE SOBIE SAM TAKIE PYTANIE,LUDZIE KTORZY NARZEKAJA KOGO BY CHCIELI WIDZIEC NA SCENIE SYLWESTROWEJ.MYSLE ZE KTO KOLWIEK BY TO BYL,TO I TAK ZNALEZLIBY SIE TACY CO BEDA NARZEKAC .LUBLIN JEST PIEKNYM MIASTEM I MIESZKAJA W NIM WSPANIALI LUDZIE KTORZY SUPER SIE BAWILI ,PRZY ZAKOPAWER TAK SAMO JAK I CHELM MIASTO WSCHODU WARTE ZACHODU BAWILO SIE REWELACYJNIE,PRZY MODEL MT WIEC WSZYSTKIM NARZEKAJACYM ,OGOLNIE NA WSZYSTKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU,PAMIETAJAC O TYM ZE MUZYKA NIGDY NIE PRZESZKADZA W ZABAWIE---------------POZDRAWIAM MODEL MT
0
Ja również żałuję imprezy na placu. Zmęczyłem z bólem imprezę w Browarze Grodzka 15. Ja nie mogę, impra lata 20-30, a "Biełyje rozy" leciały w kółko. 4 paczki wydane i organizacyjnie na poziomie remizy (nie obrażając remiz oczywiście). Wyobraźcie sobie że pierwsze danie gorące dostałem o 22.oo. jakąś zieloną zupę, a drugie 22.3o. Jeszcze deser i trzeba było witać nowy rok. Kanał i ju
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: