Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tańce latynoamerykańskie w Lublinie

Utworzony przez ~Monika~, 23 czerwca 2009 o 15:02
Cześć Mam na imię Monika.. moja koleżanką Kasia od pewnego czasu zastanawia się czy wrócić do tańca.. jest mały problem ona ma klasę S i nie ma partnera do tańca.... jest z Częstochowy.. ma 17 lat.. proszę o kontakt.... proszę się ze mną skontaktować jeżeli ktoś był by zainteresowany...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i also teach latin dance dla fun dla na competition... Gotowi na ostatniej! Nasze badania często European Social Ballroom Dances są teraz na zestaw 5 płyt CD-DVD-danych płyt. Oferujemy go / je , nawet, zu pelno za darmo). Chociaż prawem autorskim przez autora, pana R. Cwieka, (do mnie), niniejszym daje uprawnienie do wykonywania kopii wspomnianych dysków i rozpowszechniać je do tańca przyjaciółmi i ogółu społeczeństwa. Czy chcesz, aby DISCS? (Po pierwsze, przesyła WSTĘPNA CD.) Mam wysłać ją do Ciebie? Oto treść: POLONEZ: Opowieść o TAŃCA MAZUR-MAZURKA: genialną GLORIOUS TANIEC Tytuł, MAZUR-MAZURKA: genialną GLORIOUS taniec, jest kompendium lub tytuł "catch-all dla następujących utworów, które zajmują się kwestiami związanymi z Mazur-Mazurek Taniec: MAZUR: elegancki POLSKI RUNNING-sliding TANIEC POLSKI MAZUR- MAZUREK DANCE Manuals & Uzupełniające POLSKI MAZUR-MAZURKA ŹRÓDŁA ROSYJSKI MAZUR- MAZURKADANCE Manuals & Uzupełniające ROSYJSKI MAZUR-MAZURKA ŹRÓDŁA NIEMIECKI MAZUR- MAZUREK DANCE Manuals & Uzupełniające NIEMIECKI MAZUR-MAZURKA ŹRÓDŁA WŁOSKI MAZUR- MAZURKA-DANCE MANUALS SZWEDZKI MAZUR- MAZURKA-DANCE MANUALS Uzupełniające ANGIELSKI MAZUR-MAZURKA ŹRÓDŁA Uzupełniające FRANCUSKI MAZUR-MAZURKA ŹRÓDŁA Uzupełniające Austrian MAZUR-MAZURKA ŹRÓDŁA W elementy i ich kombinacji DLA POLSKI W LICZBACH Rysunek DANCING MAZUR-MAZURKA TANIEC FIGURES & WORKBOOK MAZUR-MAZURKA TANIEC LICZBY AUDIO INSTRUKCJA * Uzupełniające HOŁUBIEC PARA-TURN ŹRÓDŁA Garść INNE UWAGI, fragmenty, ETC., O Sliding Gliding-MAZUR KROK: wreszcie 2007 Uzupełniającego prostej analizy Zdjęcia ze PZDP * W chwili pisania tego artykułu, Mazur-Mazurek Taniec Dane audio instrukcji, nie istnieją w formie książki. Są to seria dysków DVD-4, wykonane jako DANYCH zapisy dźwiękowe, mówienie, WERBALNYCH poleceń, które są w Engish dla każdego z rysunku-sekwencji, to z pełną choreografie dla prawie 300 sto Contemporary Społecznego i Ballroom Etap choreografie . Są one stosowane w połączeniu z Mazur-MAZURKA TANIEC LICZBY WORKBOOK który pokazuje liczbę wszystkich-sekwencji, to dane są rysowane .. Jest to około czterdzieści godzin słownej instrukcji-prawdziwy skarb dla miłośników tańca. (Aby uzyskać te, za darmo, należy skontaktować się z autorem pod adresem: R. Cwieka, 5 Manor Drive, 15M, Newark, NJ 07016, USA.) Da twoja adres do: cwiekara@shu.edu. Czy ktoś lub grupa miłośników tańca, jak dokonać zapisu video z tych pełną choreografie? Lub na swoja web-site, lub biblioteka. Feel free to zrobić.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: