Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teatr Stary w Lublinie: Co zobaczymy zimą i wiosną?

Utworzony przez Barbara Ubryk, 26 listopada 2014 r. o 20:28
No dobrze,ale poza tą kaszaną czy będzie coś normalnego do obejrzenia i posłuchania?Na przykład recital Mariana Opani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywajac ten repertuar "kaszaną"  wystawiasz świadectwo swojej ignorancji, jeśli nie powiedzieć wiecej, ale jestem tu moderatorem i czuje się do przestrzegania pewnych norm. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luz Casal, super! Wystarczy, aby zaśpiewała "Piensa en mi" z "Wysokich obcasów" Almodówara i już warto wybrać się na jej koncert.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety faktycznie dostępne tylko dla "stałych" widzów, bez znajomości nie ma szans na zakup, szkoda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wiele wydarzeń jest jeszcze wiele wolnych miejsc, zapraszamy do kasy lub na stronę internetową teatru. Jednocześnie zachęcamy, aby przy okazji zakupu zostawić w kasie swój adres e-mail do naszej bazy kontaktowej, wtedy repertuar będzie przesyłany bezpośrednio do skrzynek mailowych osób zainteresowanych. Pozdrawiamy, Teatr Stary w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wiele wydarzeń jest jeszcze wiele wolnych miejsc, zapraszamy do kasy lub na stronę internetową teatru. Jednocześnie zachęcamy, aby przy okazji zakupu zostawić w kasie swój adres e-mail do naszej bazy kontaktowej, wtedy repertuar będzie przesyłany bezpośrednio do skrzynek mailowych osób zainteresowanych. Pozdrawiamy, Teatr Stary w Lublinie
jestem od lat widzem Teatru Starego i od lat rezerwuje bilety poprzez strone internetowa, mam swoje konto na stronie teatru i jakos do tej pory NIKT mi nie zaproponowal dostepu do repertuaru poprzez newsletter
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem od lat widzem Teatru Starego i od lat rezerwuje bilety poprzez strone internetowa, mam swoje konto na stronie teatru i jakos do tej pory NIKT mi nie zaproponowal dostepu do repertuaru poprzez newsletter  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztuje utrzymanie tego Teatru i kto to finansuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztuje utrzymanie tego Teatru i kto to finansuje ?
  Finansują go z pewnością Żydzi i masoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem od lat widzem Teatru Starego i od lat rezerwuje bilety poprzez strone internetowa, mam swoje konto na stronie teatru i jakos do tej pory NIKT mi nie zaproponowal dostepu do repertuaru poprzez newsletter
Teatr Stary w Lublinie  działa raptem od 2012..... Ja od początku rezerwuję bilety  (do tej pory kilkanaście razy) na interesujące mnie wydarzenia przez stronę internetową, a w tym roku regularnie dostaję newsletter. Nie wiem, mówiąc szczerze, jakie jest kryterium uznania kogoś za stałego widza, ale jeśli ktoś chodzi do teatru raz w roku to raczej trudno go uznać za takiego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety faktycznie dostępne tylko dla "stałych" widzów, bez znajomości nie ma szans na zakup, szkoda....
Wystarczy czasem zaglądać do kasy teatru, a jeśli to za duży wysiłek to na stronę internetową. Często chodzę do Teatru Starego, ale tylko na kilku spektaklach nie było ani jednego wolnego miejsca. Ale najlepiej nie chodzić i narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Finansują go z pewnością Żydzi i masoni.
No i jeszcze cykliści ;) i w części nabywcy biletów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy czasem zaglądać do kasy teatru, a jeśli to za duży wysiłek to na stronę internetową. Często chodzę do Teatru Starego, ale tylko na kilku spektaklach nie było ani jednego wolnego miejsca. Ale najlepiej nie chodzić i narzekać.
Otóż to. Po prostu, widownia ma swoją objętość, liczba miejsc jest ograniczona. Juz wiele razy sie przekonałam, ze warto z Teatrem Starym byc na bieżąco, i na bieżąco sprawdzać, co sie tam dzieje. W przypadku wielu atrakcyjnych wydarzeń bilety trzeba kupować z dużym wyprzedzeniem, nie raz i dwa zdarzyło mi sie, ze , rezerwując bilety z np. dwumiesięcznym wyprzedzeniem, brałam ostatnie miejsca, i nie było to dla mńie efektem działania jakichś nie wiadomo jakich wrogich sił, a dużego zainteresowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...