Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teatry ZL i Maat Projekt w ACK: Król olch

Utworzony przez Gość, 19 marca 2010 r. o 15:22
Czytając takie zapowiedzi powstaje pytanie o poziom intelektualny piszącego - i o jego prawdziwe intencje. Niezwykle płytkie jest to co Pan pisze, w pewien sposób obrażające artystów (nie byle jakich drogi Panie - docenionych już nie tylko w Polsce ale i w Europie - patrz Tomasz Bazan). Tekst, który nam pan przedstawił jest na poziomie gimnazjum - liceum - nie tylko nie pokazuje rzetelnego podejścia do zapowiedzi zjawiska ale wręcz nas, czytających wpycha w dziwne bagno ironii Pańskich uprzedzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety całkowita racja - lubelska krytyka sztuki to krytyka ignorancji i braku wiedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem wczoraj premiere KRÓL OLCH w Teatrze Centralnym. Niezwykłe wykonanie i poziom - takie podejscie do pracy widziałem tylko w dobrych niemieckich spektaklach a w Polsce u Krzysztofa Warlikowskiego. Piękne połączenie szczerości Piotra Trojana (niezwykłe!) z mistrzostwem Bazana, który nie ma w Polskim tańcu swojego odpowiednika. Jeśli ta zapowiedź miała spłycić wydarzenie poprzez odczuwalne Pana uprzedzenia, to może warto zaprzestać zapowiadac spektakle - i przeprosić reżyserkę Ewe Wyskoczyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażające jest to,że taki pan skreśla cała prace artystów nim ja zobaczył. Dawno nie czytalam tak głupiej zapowiedzi. Dla zainteresowanych- zerknąć do gazety wyborczej. Widać można napisać sensownie. Najciekawsze jest to, że spektakl jest bardzo dobry- dzisiaj widziałam. I co tu teraz napisać? Mysle, że pan recezent da sobie jednak z tym rade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...