Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ten spektakl zadedykujemy Jurkowi

Utworzony przez mysza, 19 listopada 2008 r. o 09:53
Trzymam kciuki, zeby się powiodło. A może Jurek Kamiński, albo Marek Fabian zagra rolę Mistrza? Tak trudno pogodzić sie z Jurka śmiercią....kiedyś dołączymy do Niego i ...razem zatańczymy! Jurek, nauczyłeś nas - swoich aktorów być artystami i starami się nimi być przez całe nasze zycie, bez względu na to czy w życiu zawodowym jesteśmy nimi, czy też nie. A Ty teraz odpoczywaj w spokoju....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurku, żegnaj, myślę, że ktoś z Twoich uczniów zagra w spektaklu. A TY bedziesz reżyserował z nieba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Jurku, żegnaj, myślę, że ktoś z Twoich uczniów zagra w spektaklu. A TY bedziesz reżyserował z nieba.
Witam, chce wyslac kwiaty z daleka (mieszkam od lat w Anglii) nie widzialam sie z Jurkiem od tylu lat, nie moge znalezc w internecie dokladnych namiarow na pogrzeb. Czy mozesz mi pomoc?? Prosze przeslij namiary na agatapalmer@blueyonder.co.uk. Jestem przyjaciolka/sasiadka za czasow Gdyni, Boze ile lat minelo tak szybko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...