Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Chatce Żaka startuje Bremenn Industry Fest

Utworzony przez Male, 31 stycznia 2010 o 16:07
Mimo że zespół zagrał świetnie to koncert był beznadziejny. Dźwiękowiec i oświetleniowiec to dwa barany nie mające pojęcia o koncertach. Nic nie widać, nic nie słychać. Cóż z tego że chłopaki grają perfekcyjnie (na pochwałę zasługuje nowy gitarzysta) skoro i tak bełkotliwe nagłośnienie, złe proporcje, luki w paśmie i brak kompresji pogrzebały sprawę. Panowie Bremeńczycy - omijajcie Chatkę Żaka! A swoją drogą to na koncercie było z 50 osób. Fani ostrego grania dali dupy jak zwykle. Podobno chodziło o drogie bilety. Najlepiej żeby kapela dołożyła do koncertu z 1000 zł - wtedy ci nieszczęśni metale przyszliby i z głupawymi uśmiechami "ocenili" grupę. Lublin to żenada.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Osobiście na frekwencje zbytnio bym nie narzekała, ponieważ nie każda kapela może się poszczycić taką ilościa osób na swoim koncercie, sama byłam na koncercie dla kilkinastu osób i było świetnie. Wydawać by się mogło że widok ludzi siedzących podczas koncertu w (swoją drogą niewygodnych) fotelach nie motywował zespołu, ale BREMENN to profesjonalisci i zapewnili przynajmniej mi ostrą jazde już od pierwszch minut koncertu. Wrażenia po każdym ich występie sa niesamowite, ponieważ nie na każdy zespół zarówno miło popatrzeć jak i posłuchać. I taki mały apel nie ma co narzekać że chatka żaka, że Lublin wbrew pozorom to my, słuchacze w dużej mierze decydujemy o tym jak wygląda koncert z tej drugiej pespertywy. w końcu to nie działa jednostronnie że zespoł dla nas a my nic. Pozdrawiam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: