Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W sobotę pod zamkiem Festiwal Piosenki Pielgrzymkowej

Utworzony przez Michał, 27 sierpnia 2010 r. o 14:38
Ja pierdzielę, ale Lublin to wiocha. Wiejskie miasto, wiejskie festiwale ech ... Ciemnota, zabobon i pisuary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest istotne jaki festiwal, chodzi o to że ksiądz - organizator się "wybije"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Ja pierdzielę, ale Lublin to wiocha. Wiejskie miasto, wiejskie festiwale ech ... Ciemnota, zabobon i pisuary
A kim jesteś? Szlachcic! Ja jaśnie Pan!! Skąd jesteś? Pewnie Matka twoja to królowa Angielska? Tęsknisz za Dodą! I tym palantem Degralem! To jedź do szpitala i pociesz ich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to świetna sprawa taki festiwal, wbrew temu co poniżej wpisał jakiś "cosiek". Razi to w oczy tych co mają coś na sumieniu, ale to normalne na całym świecie, i to oni najgłośniej krzyczą przeciw religiom. Tak więc popieram ten koncert i na pewno zajrzę!!! A poza tym bardzo fajnie że takie przedsięwzięcia się rozpowszechniają, ponoć festiwale pielgrzymkowe odbywają się też w Szczebrzeszynie. Pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Ja pierdzielę, ale Lublin to wiocha. Wiejskie miasto, wiejskie festiwale ech ... Ciemnota, zabobon i pisuary
a my se w Biłgurajskiej metroplii zorganizujom fastiwol im. "sztucnego penisa" i zaprosiem Dodę - królowo rynsztuka i takigo jednego artyste Mardala czy Neandertala jakosik tak (Neandertal jak kużdy wi to człowik z jakiejś tam epoki!) a hunorowym CZŁONKIM festiwalu byndzie tyn co horuje na wirusa filipińskiego spowodowanego przyciążeniem guleni prawej, un to umie spiwoć jak na Ukrainie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLuchajcie bedziemy mieli wiecej tlumu i wiecej kasy! Warto sie sprzedac. ks.Kapuscinski. PS. Nie tylko o.rydzyk jest sprytny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...