Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Warsztaty tworzenia różdżek magicznych

Utworzony przez Bezimienna, 25 kwietnia 2013 r. o 20:39
Co to w ogóle za pomysły? Żeby takie "przedsięwzięcie" odbywało się w Centrum Kultury? Jeśli to jest kultura to gratuluję skrzywienia psychicznego. Potem ludzie się dziwią że są opętani lub nękani, a sami są temu winni. Nawet nie wiecie jak wielkim niebezpieczeństwem są takie zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie wiekszym niebezpieczeństwem jest oddanie dziecka w ręce księdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezimienny... Sugerujesz, że wszyscy księża są pedofilami? To by znaczyło, że wszyscy Polacy to złodzieje i alkoholicy, wszystkie młode dziewczyny są puszczalskie, wszyscy policjanci są przekupni itd. Myślę, że rozumiesz sens mojej wypowiedzi. Media nagłaśniają negatywne sytuacje z kilku powodów - rozgłos przesądza o ich "być lub nie być", na tym zarabiają, poza tym luźna polityka sprzyja ogłupianiu ludzi. Na ten temat mogłabym dyskutować bardzo długo, ale forum nie jest do tego odpowiednim miejscem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uogólnianie jest niesprawiedliwe i krzywdzące.Znam wspaniałych ludzi i księży również,co nie znaczy, że są bez wad. Ja również je mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, zgłaszajcie się na pogańskie imprezy, a później ze spuszczoną głową w kolejce do egzorcysty. Neopoganie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Greg napisał:
Tak, zgłaszajcie się na pogańskie imprezy, a później ze spuszczoną głową w kolejce do egzorcysty. Neopoganie.
pogaństwo jest dla prawdziwego Polaka najbardziej naturalną i pierwotną "wiarą" - to chrześcijaństwo zostało Polakom narzucone z góry. Z resztą, co za różnica czy wierzysz w to czy w to, czy odmawiasz 10 zdrowasiek, czy skaczesz dookola Światowida. Przez te twoje religie i podziały są na świecie same konflikty od początku istnienia ludzkości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sfdsdsfd napisał:
pogaństwo jest dla prawdziwego Polaka najbardziej naturalną i pierwotną "wiarą" - to chrześcijaństwo zostało Polakom narzucone z góry. Z resztą, co za różnica czy wierzysz w to czy w to, czy odmawiasz 10 zdrowasiek, czy skaczesz dookola Światowida. Przez te twoje religie i podziały są na świecie same konflikty od początku istnienia ludzkości...
Poczytaj sobie miesięcznik "Egzorcysta", to dowiesz się jaka jest różnica między wiarą w Boga a "skakaniem dookoła Światowida", obejrzyj sobie film "Postęp po szwedzku" przedstawiający skutki braku wiary i liberalizacji na świecie, posłuchaj wyznania Leszka Dokowicza i się zastanów, czy nadal wolisz nie wierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie u niektórych wywołało to niezłe wzburzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to zabawa dla dzieci a domy kultury czesto organizuja czas dzieciakom. Więcej dystansu prosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...