Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Weekend w lubelskich klubach: Halloween!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 października 2017 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Normalnie masakra. Ale mamy młodzież. Przyszłość narodu. Masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra to to, że jest tyle malych ludzikow którzy we wszystkim widzą coś złego i żyją tylko po to żeby uprzykrzac innym życie w sposób w jaki mają możliwość.. poniewaz ich zycie jest szare i bezwartosciowe mszcza się na innych wylewajac jad gdzie popadnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...igranie z Ogniem... Jeszcze się przekonają, jak przyjdzie czas zbiorów... jak demon ich wkręcił w "niewinne" niby zabawy.. Zapłacą za każda głupotę i bezmyślność.. demony i tak wystawia rachunek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest tyko pogaństwo... to są otrzepiny demonów... Chodzi o: "Hell o win..." Z Pieklem się przegrywa wszystko.., wszelka nadzieje.. Na zawsze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zero własnej kultury...DNO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawdopodobnie tak się bawią studenci ... mimo posiadania samochodów,smartfonów , używania internetu, są to ludzie prymitywni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
to nie jest tyko pogaństwo... to są otrzepiny demonów... Chodzi o: "Hell o win..." Z Pieklem się przegrywa wszystko.., wszelka nadzieje.. Na zawsze..
  miałem napisać żebyć zmienił dilera - ale jednak widzę, że masz dobrego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
zero własnej kultury...DNO!!!
Argument typowego Janusza Bezmózga -  guzik wie na jakikolwiek temat, zero własnego myślenia.. powtarzanie tępych sloganów - zero własnej kultury bo ktoś się bawi wzorując na obcym święcie ? ku..a to jaki ze mnie ignorant jako dziecko bo się w indian bawiłem zamiast.. no nie wiem.. - pierwszych Piastów ?? Jakoś nie widziałem żeby ktoś "dziady" po lasach odprawiał zanim Halloween się modne zaczęło robić. A jak już Januszu, Sebastianie czy inna Karino vel Cebula taki jesteś przywiązany do korzeni to nie ubieraj choinki przy okazji Świąt Bożegonarodzenia bo to (o zgrozo) niemiecki zwyczaj !!! już nie mówię że większość w tym kraju otwarcie wyznaje religię Abrahamową zamiast stawiać po lasach posągi Świętowita (nie Swiatowida).  Skończcie walić slogany - zacznijcie czytać i przede wszystkim MYŚLEĆ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...