Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wokalistka Lucy Band wystąpiła w kozakach, ale kozacko nie śpiewała

Utworzony przez Andrzej, 1 sierpnia 2010 r. o 21:15
Same bzdury Panie Redaktorze. Chyba nie zna się Pan na modzie i w jakich butach występują wokalistki, a boso dziewczyny można zobaczyć na plaży albo na basenie, to raz.....a dwa, może nie lubi Pan wokalistek i wołałby Pan by śpiewał z tym zespołem wokalista, bo dla tych chłopców jak Pan pisze mógłby dłużej pobyć na koncercie ?Lucy Bend?. Dla mnie i moich znajomych, którzy tam przybyli wokalistka jest wprost rewelacyjna i myślę że fachowcy i prawdziwi melomani potrafią to docenić i już docenili. Odnoszę wrażenie, że ta recenzja jest jakby wzięta wprost z ?Pudelka?. Dziwny i nieskładny styl pisania, a do tego.... ni stąd ni zowąd Pan redaktor do recenzji wtrąca siostrę Pani Doroty, tak jakby ona też śpiewała z zespołem. W jakim to celu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na koncercie, widziałam i słyszałam. Absolutnie się nie zgadzam z tym tekstem, który niewiadomo czym jest, bo na pewno nie recenzją z koncertu (po co wtrącenia o siostrze??). Piękna wokalistka, świetne wykonanie kawałków (brawo Pani Doroto!!!), ludzie się doskonale bawili. Wokal był o niebo lepszy od instrumentów. Zastanawiam się o co chodzi z tym "mało apetycznym wizerunkiem"? Czy tekstów p. Szymczyka nikt nie redaguje i nie zastanawia się nad ich sensem lub bezsensem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam, widziałam, słyszałam.. Pan Jacek najwidoczniej ma kompleksy niższości względem siostry Pani Doroty, która, w przeciwieństwie do niego osiąga bardzo wiele!!!!!!!!!!! Koncert bardzo udany, Dorota o niebo lepsza od swoich muzyków wprowadziła publiczność w doskonały nastrój. Profesjonalne wykonanie znanych przebojów. Co do butów-jak się Pan, Panie Jacku już nie miał czego czepić...No i Panie Jacku, żeby pisać o muzyce, trzeba się na niej znać. Ktoś powinien skrupulatnie przeglądać Pana teksty. Ten wieczór przebiegł w doskonałej atmosferze dzięki Lucy Band- a skąd nazwa, to już chyba zadanie dziennikarza, żeby się dowiedzieć. Pani Doroto, proszę się nie zrażać, tylko śpiewać. Chcemy Pani w Lublinie jak najwięcej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Redaktorze, bylam przejazdem w Lublinie i trafilam na wspanialy koncert pod Trybunalem. Artystka powalila mnie swoja uroda i talentem. Nadmieniam, ze jestem fachowcem w branzy muzycznej. Widac, ze nie jest Pan specjalista i nie powinien Pan wydawac opinii na temat wokalu. Najbardziej zadziwia mnie, ze jako mezczyzna nie dostrzegl Pan wybitnej urody wokalistki, a kozaki, na ktore Pan narzeka, sa wlasnie na "topie", w tym zakresie rowniez powinien Pan sie doszkolic! Jedynym "merytorycznym" zarzutem w tekscie jest fakt, ze wokalistka nie jest tego formatu, co np. Ewa Bem. Co to za zarzut! Faktycznie nia nie jest, ale chyba nikt sie tego nie spodziewal i nie podlega to dyskusji. Wokalistka, w moim odczuciu to utalentowana osoba, pelna temperametu estradowego, ale jak widac Pan na ten temat nie ma zielonego pojecia, bo i skad? Zycze wokalistce, by na swojej drodze nie napotykala ludzi Pana formatu - zgnusnialych, zdziwaczalych, niekompetentnych, zlosliwych, urzadzajacycyh osobite wycieczki, na tematy zupelnie nie zwiazane z koncertem (np. odwolanie do zawodu i pelnionej funkcji siostry wokalistki, co pasuje do artykulu jak piesc do nosa!). A swoja droga, ciekawe sa rzeczywiste motywy napisania tego tekstu, dziwnie przepojonego jadem i zlosliwoscia. Bylabym bardzo ciekawa Panskiej odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem jest to z góry ukartowane. Proszę przyjrzeć się na styl pióra ?dziennikarza?? trudno dopatrzeć się w tekście konkretnej merytorycznej oceny występu. Ów to ?dziennikarz? skupia swą ? bo niczyją inna uwagę na obuwiu artystki, sposobie ubierania czy też, z niewiadomego powodu, powiązań rodzinnych, a przecież chodzi o poziom odbioru artystycznego. Idąc dalej pozytywnie ocenia pracę pozostałych muzyków aby podkreślić, że chce ich słuchać ale bez? ?LUCY?. Nie bardzo rozumiem co oznacza termin ?drętwy sposób śpiewania?, bardziej na miejscu byłoby określenie "drętwe pióro", ale to określenie jest na miarę gimnazjalisty a podejrzewam że dziennikarz ów ma wykształcenie co najmniej średnie. Podsumowując, występ bardzo udany, z tym większą przyjemnością czekam na kolejne równie ciekawe i nowe aranżacje. Sam artykuł ? na miarę ?Faktu? ? niestety ? do bani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Występ rewelacyjny!!!!!!!!!!! Właśnie dzięki Pani Dorocie. Do Pana Jacka. Postaram się najkrócej jak się da. Ponad 25 lat muzykuję i spędziłem wiele lat na zawodowych, zagranicznych kontraktach muzycznych jako muzyk i oglądałem i słuchałem muzyków niemal z całego świata. Panie Jacku, jeśli Pan uważa, że Pani Dorota była źle ubrana a co najważniejsze scenicznie-wokalnie się nie wykazała, a co więcej, przychylniejszymi słowami określił Pan grę muzyków towarzyszących Artystce, to stwierdzam bardzo krótko, że nie ma Pan bladego pojęcia na temat samego show, emocji scenicznej, artyzmu, charyzmy, kunsztu muzycznego a co więcej Pana artykuł z lekka w sarkastyczny sposób dotyka tematyki prywaty o której nie powinien Pan pisać trzymając się konkretnego tematu. Stwierdzam, że jest Pan ogólnie rzecz biorąc bardzo początkującym "pismakiem", który nie rokuje nadziei w tym zawodzie, no chyba, że zacznie Pan pisać o jakiś bardzo płytkich tematach a i tutaj mam wątpliwość, czy nie wtrąci pan w temat podstawowy tematyki z palca wyssanej. Radzę się zastanowić, przecież jest tak wiele innych zawodów. Pozdrawiam. PK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...