Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wywiady

Utworzony przez Hania, 6 września 2011 r. o 21:26
Wszystkich, którzy interesują się wywiadami ze znanymi osobami, zapraszam na stronę kulturaviva. Są tam wywiady z Aliną Jankowską, Henrykiem Talarem czy Wojciechem Malajkatem, który twierdzi,że nie jest rewolucjonistą. Naprawdę ciekawa strona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, z tego co widzę to nowa stronka, ale zaczyna mocnymi argumentami wysuwac sie naprzód. Myślę ze jak powiększy liczbe swoich gwiazd będe stałym użytkownikiem stronki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytałam te wywiady i czekam na nowe, wybierają interesujących ludzi, więc mam nadzieję , że ktoś fajny się jeszcze pojawi KLIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry wywiad przeprowadzono tam z Wojciechem Malajkatem (link) , tutaj mały przedsmak tego: ,,Nie chcę wywracać wszystkiego do góry nogami. Zostało kilka sztuk z dawnego repertuaru, wprowadziłem nowe. Bajka, a właściwie opowieść familijna "Momo", "Pan Tadeusz i inne języki", "Łup", "Skazani na Shawshank", "Lawrence & Holloman", "Akompaniator", "Zamach na Mozarta" to są nowe pozycje. Pragnę zbudować w Syrenie aktorski teatr tzw. "środka". Unikam manifestów. ''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętacie ikonki kultury jak z kamera wśród zwierząt itd jeżeli ktoś jest zainteresowany dalszymi losami bohaterów to polecam stronę kulturaviva.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w trzeciej klasie tego technikum, konkretnie na obróbce skrawania metali. To było tak obce moim pragnieniom i chęciom! Myślałem, że te swoje chęci zrealizuję, rezygnując z nauki. I wtedy nasz opiekun techniczny, pan dr Henryk Pytliński, wezwał moją matkę i mnie. Stukając mnie "palcem Gombrowicza" w głowę, powiedział: Talar, robię to wyłącznie dla twojej matki. I zostałem w szkole. wywiad z henrykiem Talarem gorco polecam ! http://kulturaviva.pl/pl/osobowosci/rozmowa-miesiaca/jestem-samotnikiem-potrzebujacym-ludzi---rozmowa-z-henrykiem-talarem,256.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi najbardziej spodobał się artykuł o Bobie Dylanie. Piszą o nim : "Czy piosenki mogą zbawić świat? Tak, jeśli są to piosenki Boba Dylana. Ktoś tak napisał przed laty, ale cały czas uważam, że jest w tym trochę prawdy. Moim marzeniem jest wywiad z Bobem Dylanem. Mam świadomość, że raczej się ono nie spełni. Kiedy w latach 90. miał przyjechać na koncert w Sali Kongresowej, pertraktowałam z menedżerem: nie pozostawił mi złudzeń. "Wszystko, co Bob ma do powiedzenia, jest zawarte w jego piosenkach. O życiu prywatnym nie rozmawia i nie znosi dziennikarzy"." Dalszą część artykułu można przeczytać tutaj http://kulturaviva.pl/pl/osobowosci/bob-dylan,437.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uwielbiam słuchać i znalazłam coś specjalnie dla mnie na stronce audiobooki, czekam na więcej na razie można słuchać Pana Tadeusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Karol, rocznik 1896. Jeden z pięciu Kossaków malarzy. Wnuk Juliusza, bratanek Wojciecha. Pisano o nim niewiele, jako że sztuka, którą uprawiał - akwarela i rysunek - nie była wówczas w modzie, a malarstwem olejnym zajmować się nie chciał; żartował, że robota to brudna." Reportaż o polskim, sławnym malarzu Karolu Kossaku: http://kulturaviva.pl/pl/strona-glowna/byl-ulubiencem---koni,537.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...