Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Dariuszem Rosiakiem o ks. Waszkinelu

Utworzony przez Faustyna, 14 marca 2013 o 13:06
Bardzo lubiłam wykłady z ks. Waszkinelem, ale to co, opowiadał na temat Chystusa, to już zakrawało na herezję. Jemu przeszkadzał krzyż, a bez niego nie ma zbaiwnia. Widziałam go w Jerozolimie, żydzi nie traktują go poważnie, on jest dla nich gojem i taki pozostanie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i co zrobił ze swoją tożsamością? przekreślił testament matki Żydówki, wyrzekł się wiary matki Polki..
0
moim zdaniem miał wolną wolę, więc mógł tak postapić
0
każdy ma wolną wolę, przestępcy i kryminaliści też, jedni odpowiadają za swoje postępowanie przed sądem, inni odpowiedzą przed Bogiem ,słaby charakter człowieka wykształconego, jak On pozwolił się przez Zydów tak otłumanić, wyrzekł się wiary za cenę stałego pobytu w Izraelu, Judasz naszych czasów.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: