SiemaCie Rodzice z dziećmi. Ja dzieci nie mam. Przeczytałem artykuł całkiem przypadkowo. Chciałem pochwalić kino za taką akcje. To całkiem życiowe podejście. Wogóle to chciałem pochwalić kino za to że jeszcze insnieje. I mam nadzieje ze jeszcze będzie! Supertanie poniedziałki, potem też bilety tanie. Kiedyś jak plazy nie było i wogole jako dziecko to tylko kosmos i bajka. A teraz jak czasu nie mam to jak głupi ide do plazy. Nei szukam, zapomnialem o bajce. Kosmos zlikwidowali. Nota bene byłem na ostatnim seansie w kinie kosmos. niby wygodne fotele w plazie w tym cinema itd. ALe parkin na czas, bilety drogie (stosunek filmu do ceny). 500 reklam przed filmem. Ostatnio całkiem przypadkowo trafiłem do bajki, zaparkowalem przed wejsciem, bo kolege podwoziłem na miasteczko. I miałem iśc do plazy na "Wojna 1920" 3D!!!!. ale tu tez kino. A tu kurcze bilety mnie kosztowały 1/3 ceny!!!! (ja + narzeczona). Jak stwierdziliśmy film nie był wart ceny biletów w plazie. samochod był "pod nosem". SUPER. Teraz chodze tylko tam. tylko szkoda ze taki ubogi repertuar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz