Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdrowe przekąski

Utworzony przez panjacek1985, 3 grudnia 2014 r. o 22:08
Jakie zdrowe przekąski mozna zabierać do pracy. Jestem na diecie i jem marchewki, jabłka, seler i suszone owoce. Macie jakies sprawdzone ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może sałatka z ryżem/makaronem i warzywnymi dodatkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jajka przepiórcze spożywcze ekologiczne. Są bardzo zdrowe i zawierają bardzo mało cholesterolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto przyłożyć się do sporządzenia posiłku dzień wcześniej. Makaron nie jest fit, natomiast kasze i ryż mają więcej właściwości odżywczych. Pamiętaj, aby produkty nie były przetworzone, czytaj gotowe, lepiej samej przecisnać czosnek przez praske, podsmażyć marchewke i dokoptować szpinak. Ja dorzucam fete, nigdy ta potrawa mi się nie znudzi ;). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam hummus :) Pyszny, zdrowy idelany na przekąske ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny szybki przepis: kasza pęczak ugotowana brokuły ugotowane suszone pomidory papryka oliwki orzechy laskowe oregano  Wychodzi smaczna sałatka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wafle ryżowe, pasty jakieś do tego kanapkowe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wafle ryżowe wcale nie są najzdrowszą przekąską. Ale domowe batoniki musli już jak najbardziej tak ;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wafle ryżowe wcale nie są najzdrowszą przekąską. Ale domowe batoniki musli już jak najbardziej tak ;).
Dlaczego nie są? Ze przetworzone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Batoniki musli? jeden taki to chyba spora dawka kalorii :) kiedy mi zależy na tym, żeby trzymać się w przyzwoitym limicie kalorii, a jednocześnie nie mogę przeżyć bez czegoś słodkiego, to kupuję bakalie. A kiedy – raz na jakiś czas – chcę sobie zafundować coś extra, to bakalie w czekoladzie. I orzechy, i suszone owoce są od czasu do czasu zdrowe, a czekolada w umiarkowanej ilości też nie jest najgorszym grzechem dietetycznym :) No i mogę zjeść kilka „kuleczek” a nie od razu cały batonik, więc finalnie mniej kalorii :) polecam np. choco-orzechy i choco-porzeczki z naszej lubelskiej „Pszczółki”. ostatnio widziałam też, że mają żurawinę w czekoladzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja najczęścej przegryzam piramidki zbożowe Popcrop. Dają poczucie sytości a nie są bardzo kaloryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sałatki z kuskusem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że na takim przyjęciu dziecięcy stolik musi być kolorowy J U mnie najlepiej sprawdzają się różnego rodzaju koreczki owocowe łatwiej zachęcić dzieciaki do ich jedzenia. W marketach możesz znaleźć do nich śliczne ozdoby np. patyczki na koreczki z piracką flagą. Moje dzieciaki uwielbiają też suszone owoce o których pisała "mila" w czekoladzie polecam np. choco-rodzynki albo choco-porzeczki od Pszczółki (to również świetna przekąska na dłuższe spacery J ). Możesz spróbować przygotować coś wspólnie z małymi gośćmi takie rozwiązanie u nas się świetnie sprawdziło i mieliśmy mnóstwo śmiechu i zabawy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...