Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Zerwany Kłos". Recenzja filmu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2017 r. o 18:37 Powrót do artykułu
Kózkówna odmienia się rzeczownikowo, a nie przymiotnikowo, a więc Kózkówny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapisze się w pamięci, bo wyróżnia się na tle innych filmów religijnych, nie mówiąc już o ostatnich "produkcjach" polskiej kinematografii. To nie biografia, ale wizja. A zdjęcia urzekające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny gniot po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem nie przyjemność być na prapremierze ów tworu dziwacznego. Z czym sie zgodzić należy... Za mało naturalności, wszystko jest zbyt górnolotne. Najlepiej zagrały tutaj czarne charaktery. Jak na debiutantów to może największy gniot nie byl. Brakowało mi tutaj wiejskiego klimatu. Tej gwary, błędów językowych, wszystko bylo w zbyt idealnym porządku. Nie jestem osoba religijna nie mniej staram sie byc człowiekiem wartościowym. Film powinien wlasnie nawiązywać do wartości uniwersalnych nie zależnie od wyznania. Widzialem wiele filmów o tematyce religijnej jednak ten byl jednym ze słabszych. Niemniej życzę reżyserowi i aktorom by z każdym filmem byli coraz lepsi ;) w koncu na czymś uczyć sie trzeba, a ze film nie robi "wow" szybko o nim wszyscy zapomną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem przyjemność być na premierze. duże pozytywne za***enie. to, co dziennik stawia jako zarzuty, jest własnie plusem tej realizacji. a karolina była po prostu święta. znacząco wyróżniała się w wiejskim środowisku - dojrzałością i wykształceniem. nie dziwią więc wcale dialogi. ona taka była. czy trudno to zrozumieć. na plus zaliczam też ukazanie miłości w rodzinie. to bardzo dobry przekaz, zwłaszcza teraz, gdy tak wiele małżeństw w polsce się rozpada. choć w 2016 r. już mniej. polecam. ten film trzeba obejrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...