Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alkomat

Utworzony przez jaruś, 14 marca 2017 o 21:33
Czy ktoś z Was posiada alkomat?? Jaki możecie polecić albo odradzić?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przede wszystkim jak chcesz porządny sprzęt to powinien być z elektrochemicznym sensorem. takie są najskuteczniejsze i najżywotniejsze. firm jest sporo na rynku  wybór jest szeroki. z doświadczenia wiem że alkohit ma dobre czujniki. tu masz kilka wskazówek jak taki alkomat wybrać ***mbrokers.pl/motoryzacja/aktualnosci/jak-wybrac-alkomat-rodzaje-i-sposob-dzialania-alkomatow
0
W "Motorze" niedawno był jakiś ranking czy coś takiego, porównywali alkomaty takie osobiste z policyjnym. Wygrał alkohit x60, więc jeśli ja miałbym jakiemuś zaufać to byłby to własnie ten model.
0
A jaki masz budżet? Generalnie sporo znajdziesz na allegro, ale raczej nie kupowałbym niczego taniego. Alkomat powinien mieć sensor elektrochemiczny, wtedy możesz liczyć na jedgo dokładność. Mam alkohita x50 i sprawuje się dobrze. Nigdy mnie nie okłamał, czyli nie miałem problemów z policją.
0
Arek napisał:
A jaki masz budżet? Generalnie sporo znajdziesz na allegro, ale raczej nie kupowałbym niczego taniego. Alkomat powinien mieć sensor elektrochemiczny, wtedy możesz liczyć na jedgo dokładność. Mam alkohita x50 i sprawuje się dobrze. Nigdy mnie nie okłamał, czyli nie miałem problemów z policją.
Co prawda to prawda. Ja bym jednak proponował zakup tego typu urządzeń bezpośrednio od producenta. Wtedy jest 100% pewności, że wszystko jest ok. I można sobie zażyczyć jak sprzęt ma być skalibrowany czy w promilach czy mg/l.
0
budżet jakieś 500-600 zł jak urządzenie będzie dobrej jakości to mogę dać troszkę więcej. czytałem troszkę o tych alkohitach i opinie są pozytywne. Poszukam sobie na stronie producenta może jakiś rabat albo pormocję znajdę. 
0
W tym budżecie to już spokojnie znajdziesz solidny sprzęt z długą gwarancją na sensor. Chociażby Alkohit X45 - nowy model, gdzie w zależności od pomiaru czujnik podświetla się na zielono lub czerwono. Albo już sprawdzony X50 o którym pisze Arek
0
Co prawda to prawda. Ja bym jednak proponował zakup tego typu urządzeń bezpośrednio od producenta. Wtedy jest 100% pewności, że wszystko jest ok. I można sobie zażyczyć jak sprzęt ma być skalibrowany czy w promilach czy mg/l.
Rene napisał:
Arek napisał:
Akurat producent alkohita tez go na allegro wystawia, więc nie ma problemu. Kwestia wygody, czy kupisz w firmowym sklepie, czy poprzez ich profil na allegro. Zawsze chyba lepiej sprzęt kupować od autoryzowanych sprzedawców. 
0
a testował ktoś alkomat  Xblitz ALControl?? Widziałem go w sklepie ale Pan sprzedający powiedział że to jest nowość i nie umiał mi za wiele powiedzieć na temat tego urządzenia :/
0
***xblitz.pl/produkt/alkomaty/xblitz-alcontrol-mini/ o ten ci chodzi? niczym nie różni się od innych dużo droższych alkomatów elektrochemicznych. pracuję w sklepie z militariami i często dostajemy różnego rodzaju sprzęt do testów, a ostatnio dostaliśmy dwa alkomaty z xblitz. ten i jeszcze jeden model. wykonanie bardzo dobre, sensor w środku koreański, co najważniejsze jest dokładny. porównywaliśmy z alkomatami wzrocrowanymi i wychodziło tak samo. tylko jak już to musisz pamiętać że taki alkomat nie jest do zabawy. pozdrawiam
0
ja miałem okazję testować alkohita x60. Kolega ma i przyniósł na imprezę w formie zabawy. Aby każdy mógł sprawdzić w jakim jest stanie. Bez problemu mogliśmy dmuchnąć w ten alkomat w kilka osób ponieważ jest lejek ułatwiający takie badanie
0
To dla mnie w x50 było bardzo ciekawe, ten lejek. Podejrzewam, że idealny, jeżeli ktoś prowadzi firmę i chce sprawdzić pracowników, ale u mnie przydaje się po różnych większych imprezach. Po prostu kluczyki zostawiasz w specjalnym koszyku i możesz je wziąć, jeżeli przejdziesz test alkomatem. 
0
Fajny pomysł, muszę też tak zrobić, chociaż ostatnio to już zbiorowo taksówki zamawialiśmy. Chociaż znalazł się czasami taki as, któremu nie chciało się następnego dnia wracać po auto i twierdził, że może wracać, a tu szybkie dmuchanie i jednak niespodzianka.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: