Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drżyjcie piraci drogowi. Takie będą nowe radiowozy policji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2017 r. o 19:54 Powrót do artykułu
Nie lubelska a zamojska firma Energozam. Wystarczyło sprawdzić firmę w KRS. Ale czego spodziewać się po stażystach po gimnazjum.. Zresztą sama nazwa wskazuje na pochodzenie firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam autora tego newsa, ale tymi Oplami można jedynie dogonić starego Pasatero 1,9tdi itp rzęchy. Nawet AR Gulia z 2,2 będzie poza zasięgiem takiego radiowozu. Do dzisiaj Policjanci z rozrzewnieniem wspominają AR 159 TBI, którym spokojnie i bezpiecznie na starej nierównej drodze do Piask rozwijali 220km/h (w trakcie pościgu). Jak im zmienili na Ople Insignia to bali się jeździć więcej niż 180km/h, bo to wozidło zachowywało się jak "taczka z silnikiem odrzutowym" prosto jeszcze jeszcze, ale minimalny wiatr z boku i poślizg murowany nawet na suchym. Szkoda mi Policjantów z KRD bo zamiast dostać porządne auta pościgowe znowu dostaną "produkt czekolado podobny"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie auta tylko samochody mieszkamy w Polsce a nie Niemczech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 KM z pojemności 1200 cm3 przy 7500 obr/min, po prostu cud techniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje ci dogonic moje Pasatero 1.9 TDi, 400 niuta i bys die zdziwil wiec nie kpij, bo nie wiesz co kto ma pod maską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z której Komendy będzie pierwszy rozwalony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam samochód 340KM 4,2 V8 więc drzyjcie się panowie policjanci :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Audi napisał:
Mam samochód 340KM 4,2 V8 więc drzyjcie się panowie policjanci :D
Adam, marsz w tej chwili do nauki, bałwanie jeden, niedługo egzamin gimnazjalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Drżyjcie piraci drogowi" ? Może dziadki w 12-letnich skodach ?. Co się dzieje chociażby na ul. Smorawińskiego po 22:+ a policja ? Owszem widzi się "misiaczków" jak cupną w niedzielę rano młodzieńca przechodzącego na czerwonym..... dodam na tym przejściu widać odcinek drogi w jedną i drugą stronę jakieś 250 300 m i żadnego zagrożenia nie ma - no chyba że delikwent chciałby popełnić samobójstwo ? Dzisiaj byłem świadkiem jak oszołom na rondzie koło Orfeusza palił gumę a po zmianie świateł myślałem że go na pół przerwie. Co mnie wkurza ? że kiedy taki po wypadku wyryje dziurę w asfalcie to policja z drogówką podaje do wiadomości że ktoś na nim wymusił pierwszeństwo - a kto jest go w stanie zauważyć kiedy jedzie slalomem pomiędzy innymi użytkownikami drogi wyprzedzając ich to z lewej to z prawej strony. Prawda jest taka że te lepsze samochody to tylko większa wygoda dla mundurowych i nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 koni mechanicznych to amerykanie mają w maszynkach do golenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opel! Marka mentalnego wieśniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kretyński tytuł artykułu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu laweta będzie pracowała. Dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...200 KM, co pozwoli na osiągnięcie prędkości maksymalnej 235 km/h i rozpędzenie do 100 km/h w 7,7 sekundy– mówi" ktoś tam... Panie! Tyle w tym kraju nie wolno osiągać. Nie mamy przystosowanych dróg. To nielegalne i zabronione! Te samochody w testach wypadły bardzo źle. Narażasz Pan funkcjonariuszy na utratę zdrowia i życia! Apeluję o rozwagę wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas zmienić mentalność tych co będą tymi autami jeździli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem zamiast kupować im kolejne wózki żeby policmajstry miały wygodnie - to powinna być brygada "alkomat" - codziennie w kilkunastu losowych punktach miasta stają radiowozy i jest obligatoryjna kontrola trzeźwości kierujących wszystkich przejeżdżających pojazdów. Do tego nie potrzebne są super wózki, tam stary polonez się nada, ma dojechać na miejsce i stać. Oczywiście policja musi mieć szybkie bryczki do "pościgów", ale tak statystycznie ile jest "pościgów", a ile zdarzeń z pijakami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na filaretow dalej będą pędzić grubo powyzej 50 , bo tam te 200 konne auta nie zaglądają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Moim zdaniem zamiast kupować im kolejne wózki żeby policmajstry miały wygodnie - to powinna być brygada "alkomat" - codziennie w kilkunastu losowych punktach miasta stają radiowozy i jest obligatoryjna kontrola trzeźwości kierujących wszystkich przejeżdżających pojazdów. Do tego nie potrzebne są super wózki, tam stary polonez się nada, ma dojechać na miejsce i stać. Oczywiście policja musi mieć szybkie bryczki do "pościgów", ale tak statystycznie ile jest "pościgów", a ile zdarzeń z pijakami...
 O to to masz rację. Policja wogóle nie sprawdza trzeżwości, ja nigdy tego nie doswiadczyłam, przy ta dużej ilosci pijanych kierowców to powinno byc często praktykowane. Policja leni się strasznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zacznie się łapanka :-) bo przecież trzeba będzie przetestować nowe pekaesy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy odważą się jechać 235 km/h , bo je bym nie zaryzykował ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...