Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

hybrydy - tak czy nie?

Utworzony przez filemon, 15 maja 2014 r. o 09:42
Widziałem w salonie Toyoty nowa Yariske. Zastanawiam się, czy nie wziąć jej w leasing na firme. Czytałem o tym, że mało pali i idealnie nadaje się do jazdy po miescie. Tylko nie jestem pewien z jakim napędem. Co sądzicie o hybrydach? To zdaje egzamin na polskich drogach?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam przekonania do hybryd mimo że nawet nimi nie jeździłem. może kiedyś mi sie odmieni ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce na razie nie opłaca się zbytnio bawić w napędy hybrydowe-jest mało stacji i tylko w większych miastach.Lepiej kupić za tę samą cenę coś lepszego,a z nowszych modeli są też takie które mało palą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem w salonie Toyoty nowa Yariske. Zastanawiam się, czy nie wziąć jej w leasing na firme. Czytałem o tym, że mało pali i idealnie nadaje się do jazdy po miescie. Tylko nie jestem pewien z jakim napędem. Co sądzicie o hybrydach? To zdaje egzamin na polskich drogach?
Ja tez się zastanawaim nad zakupem tego autka, duzo smigam po mnescie ( a to praca, szkola po dzieciaki) tez biore pod uwage wersje z napedem hybrydowym, slyszalam duzo dobrych rzeczy o Jariskach wiec pozaostaje tylko jazda probna, na ktora sie juz umowilam. Hybryda moim zdaniem idealnie nadaje sie do miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto co lubi :) ja wolę spalinówki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również nie jeździłem hybrydami,więc nie mogę za dużo powiedzieć.Z teorii jednak lepsze okazują się spalinówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy Prius Toyoty to mój samochód rodzinny i po zakupie, wiem, że nie zamieniłabym go na benzyniaka ;) auto idealne do jazdy po mieście, mało pali i jest cichutkie. A Wam jak sprawdzają się hybrydy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam przekonania do hybryd mimo że nawet nimi nie jeździłem. może kiedyś mi sie odmieni ;)
 
Widziałem w salonie Toyoty nowa Yariske. Zastanawiam się, czy nie wziąć jej w leasing na firme. Czytałem o tym, że mało pali i idealnie nadaje się do jazdy po miescie. Tylko nie jestem pewien z jakim napędem. Co sądzicie o hybrydach? To zdaje egzamin na polskich drogach?
  zależy jakiego auta poszukujesz, wg mnie auris hybrydowy bardziej pasuje na służnbowy samochód (jest zdecydowanie większy i bardziej reprezentatywny). jak w frmie dużo auto jeździ, to pewnie taka inwestycja szybko wam się zwróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Widziałem w salonie Toyoty nowa Yariske. Zastanawiam się, czy nie wziąć jej w leasing na firme. Czytałem o tym, że mało pali i idealnie nadaje się do jazdy po miescie. Tylko nie jestem pewien z jakim napędem. Co sądzicie o hybrydach? To zdaje egzamin na polskich drogach?
Hybrydy robią się coraz popularniejsze w sprzedaży, co oznacza że sie sprawdzaja. Ja bym zaryzykował jeśli miałbym taką możliwość. Nawet jak co, to ze względu na yariske, bo to dobre, bezawaryjne samochody i podejrzewam że w hybrydzie sprawdzą się jeszcze lepiej. Pozdrawiam.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za hybrydami przemawia niskie spalanie, niska emisja spalin i reputacja samochodów nieawaryjnych. Sprawdzają się na pewno, gdy wyrabia się dziennie dziesiątki km po zakorkowanym mieście (taksówkarze? handlowcy?). Najbardziej podoba mi się auris - wpływ na to ma na pewno fakt, że prowadzi w rankingu najmniej zawodnych samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...