Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec z oszustwami? Będą kary za cofanie liczników w samochodach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 listopada 2017 r. o 15:52 Powrót do artykułu
Przepis niekonstytucyjny godzący w moją własność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak będą to ,,Projekt przewiduje ponadto, że przy każdej kontroli Policja, Straż Graniczna, Inspekcja Transportu Drogowego, Żandarmeria Wojskowa i służby celne będą miały obowiązek spisywania aktualnego stanu licznika kontrolowanego samochodu'' - robić przez szybę ? Bo do samochodu bez mojej zgody nie mają prawa wejść ani przeszukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO bardzo dobrze już dawno powinni z tym zakończyć. Już komentują oszuści co ich dotknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na litość boską !!! Po co te bzdurne przepisy o ograniczaniu wolności??? W więzieniu to może siedzieć człowiek niebezpieczny dla otoczenia a nie cwaniaczek kombinator. Kary Kary i jeszcze raz Kary finansowe !!!!! Niech spłaca do końca życia a nie mają na niego robić podatnicy. Czy ktoś się w końcu opamięta z tym więzieniem za wszystko ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Przepis niekonstytucyjny godzący w moją własność.
chyba przespałeś ostatnie 2 lata i nie wiesz co sie stało z trybunałem konstytucyjnym , który stwierdza co jest zgodne z Konstytucją a co nie - w skrócie ci tylko powiem że reżimowi pislamiści wprowadzają dyktaturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaczki z autokomisów (specyficzny gatunek człowieka zakłamanego) i inni handlarze znajdą sposób obejścia że to niemiec na pewno przekręcił albo licznik się uszkodził itp. Tylko odpowiednio surowe prawo, błyskawiczne rozprawy, dotkliwe kary finansowe i ściganie firm korygujących liczniki tak samo jak dilerów narkotyków może przynieść jakieś efekty. Te 3 miesiące powinno być bezwzględnej odsiadki w celi z najgorszymi zbirami bo inaczej do tych złodziei nic nie dotrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze proszę wpisać do ustawy ze dotyczy to tez opisu w ogłoszeniu "bezwypadkowy", a w rzeczywistości to złom powypadkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W myśl projektowanych przepisów za każde „przekręcenie” licznika będzie grozić od 3 miesięcy do 5 lat więzienia – zarówno dla zlecającego oszustwo, jak i wykonawcy, np. mechanika w warsztacie. Dziś można to robić, nie narażając się na karę, co więcej - niektóre warsztaty wręcz oferują taką „usługę”...... czyli że przez 28 lat w wolnej Polsce oszuści dymali nabywców aut (i robią to nadal) zupełnie bezkarnie. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to będzie tłumaczenie że "niemiec/holender/belg/itp" cofną w niemczech/... a ja już taki kopiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia PIS! Niedługą będą wsadzać za "puszczenie bąka". Monarchia z królem prezesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli za cofnie licznika jest podona kara co za gwałty czy nie umyslne spowodowanie smierci jazdde po pijaku i takie tam. oby tak dalej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o too too podoba mnie się too :) !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepis ok ale będą już przyjeżdżać cofnięte liczniki w autach z Niemczech i znowu dupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...