Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mróz zabija akumulator i nerwy kierowcy. Jak odpalić samochód na mrozie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2017 r. o 23:48 Powrót do artykułu
no i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja ostatnia wymiana 4 lata temu na jenoxa. Kupiony awaryjnie, z powodu braków w budżecie, po awarii droższego poprzednika, okazał się trwalszy od niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam już drugi samochód w którym używam Jenoxa. Poprzedni sprzedałem i z tego co wiem nadal śmiga. Dobra polska firma, która znacząco poprawiła swoją jakość. Kiedyś byłem sceptyczny ale teraz nie żałuję tej decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widzę koledzy też mają doświadczenie z Jenoxami. My w naszej firmie od 5 lat mamy w 3 autach służbowych. Dużo tras, różny zasięg i zimą całe szczęście 0 problemów. Obecnie zastanawiam się nad kupnem do auta prywatnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem Jenoxy w kilku autach. Dobra niezawodna bateria. W prywatnym aucie mam Golda ale w firmie mamy SRP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżizas, bo takiej chamskiej reklamie Jenoxa raczej się nie skuszę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...