Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

naprawa szyby w aucie

Utworzony przez edson, 10 czerwca 2016 o 09:24
Znacie jakiś dobry serwis w Lublinie gdzie można naprawić szybę?? Mam nieduży ubytek i podobno coś takiego można jakoś wypelnić i nie trzeba będzie wymieniać, gdzie to można zrobić fachowo??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedyś udało mi się naprawić niewielkie uszkodzenie szyby w Nordglass, ale nie wiem jak to wygląda u Ciebie musiał bys się do nich poprostu wybrać.
0
ja się podłaczę, czy kazdą rysę da się naprawić? w tym nordglassie dużo to kosztuje? od ręki to robią?
0
Witam, do naprawy kwalifikuje się pewien procent uszkodzeń, które tak najprościej ujmując nie mogą swoją średnicą przekraczać monety pięciozłotowej. Naturalnie uszkodzenia nie mogą nachodzić na siebie, jeśli jest ich więcej niż jedno, a także nie mogą znajdować się na skraju szyby. Jak widać, zastrzeżeń jest sporo.Ostateczna decyzja zawsze należy do specjalisty. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass
0
Czy chełmska filia Nordglassu wykonuję taki sam zakres usług jak serwis tej samej firmy w Lublinie?
0
Nie każdą ,wiem ze rys to chyba nie naprawiają tylko takie ubytki ja np kiedyś u nich naprawiałem.
0
U mnie pajączka naprawili w nordglass. Miał wielkość ok 10g i co ważne był czysty.
0
Jaki jest koszt naprawy szyby w nord glass?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: