Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Peugeot wrócił do Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 października 2017 r. o 19:00 Powrót do artykułu
A będzie półksiężyc na masce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Salon M. i R. Prasek był już w Lublinie na Al. Kraśnickich 9 lat temu, ale po kilku latach się zwinęli. Kupiłem u nich pierwsze nowe auto, zaraz po uruchomieniu salonu. Bardzo mile to wspominam, bo obsługa była bardzo sympatyczna i skłonna do negocjacji. Cieszę się, że wracają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłem w tym warsztacie w 2011r. z moim 4ro-letnim Peugeotem 406 2,2hdi . Problem był z filtrem cząstek stałych i.... magicy z ASO nie wiedzieli co z tym zrobić - narobili kosztów , było parę wizyt , niby coś robili, ja wtedy wyjeżdżałem często za granicę i.... po naprawie 1000km. i znowu kontrolka awarii się świeci - brak mocy i w trasie trzeba sobie radzić. W końcu mechanik z tegoż warsztatu polecił swojego kolegę który w pół godziny usunął usterkę i dzielne Lwiątko śmigało jeszcze długie setki km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peżoty są niezłe, tylko trzeba wiedzieć który model i który silnik wybrać. Ja na ten przykład jeżdże 406 w benzynie i jestem bardzo zadowolony. Moje najlepsze auto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki warsztat polecacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polecam dealera, czuję się przez niego oszukany. obsługa pisprzedażna poza tym leży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syf na warsztacie okropny (a bylo czysciej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...