Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy polski elektryczny samochód dostawczy wyjeżdża na ulice Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 września 2017 r. o 13:20 Powrót do artykułu
A gdzie ten HYDROGEN? Cieszę sie, że Ursus jest taki innowacyjny, ale po co w nazwie HYDROGEN, skoro ma mieć doładowywane baterie Litowo-jonowe? Ja nie rozumiem to doładowujemy te baterie z gniazdka kablem czy tez mam w aucie paliwowe ogniwo wodorowe? No bo jak nei mamy to coś się nie zgadza :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HYDROGEN dotyczy się autobusu który stoi za prezentowanym i omawianym samochodem elektrycznym.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo URSUS, Brawo LUBLIN! To prawdziwa innowacja i przyszłość motoryzacji, na pewno w tym segmencie rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno pojazd jest wydrukowany na drukarce 3D, czy poradzi sobie na ulicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żebym się czepiał ale średnio ładny ten "dostawczak". Paka raczej na drobne towary, 100km na ładowaniu 15-minutowym to też szczerze mówiąc słabe osiągi. Oczywiście, mam nadzieję, że nie ma tu kropki nad i, że pojazd będzie rozwijany i może jeśli da się nim zajechać na jednym ładowaniu dalej, a paka zostanie zwiększona to będzie nim jakieś zainteresowanie większe. Póki co to raczej ciekawostka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne auto w końcu coś naszego!! Oby się udało !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem, czy taka wyświechtana kabina jest potrzebna w dostawczaku, bo ewentualną opływowość i tak niweluje skrzynia z tyłu. Niemniej fajnie, że coś kombinują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...