Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podrożeją przeglądy rejestracyjne. Na tym nie koniec zmian

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2018 r. o 06:51 Powrót do artykułu
Zwykłe złodziejstwo - mieliśmy mięć gospodarkę rynkową a nie komunistyczną. Niech rynek ustala ceny a nie sekretarz czy prezes partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś mi się wydaje że niedługo nawet te sprawne auta zaczną znikać od tych pomysłów z przeglądami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jeżdżę samochodem który nie ma OC i przeglądu technicznego od 5 lat i co mi zrobicie ??? Oczywiście samochód użycza mi znajomy ukrainiec , który go wcześniej kupił w Polsce , ale zapomniał przerejestrować. Ja z koleii jestem niewypłacalny i nic na siebie nie posiadam. :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wbrew prawu! Złapie mnie policja - zapłacę mandat za brak badania a potem jeszcze drugi raz karę za to, ze nie zrobiłem przeglądu w terminie!? To skandal! Rozumiem drobną drugą opłatę za ponowny przegląd, ale podwójna opłata to druga kara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie? Dlaczego redakcja reklamuje oszustów typu darmowa telewizja z cudownej anteny hdtv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o ile podniesiono emerytury? To moźe lepiej nie pisać, że 27zł to niewiele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz nie ma mandatu za brak przeglądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Masz na konia to musisz mieć i na owies! Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiany w przeglądach nie będą tak drastyczne. to dobra wiadomość dla kierowców, ***s://moto.wp.pl/zmiany-w-przegladach-nie-beda-tak-drastyczne-to-dobra-wiadomosc-dla-kierowcow-6234395134150785a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faszystowskie państwo, które chce wszystko kontrolować i jak najwięcej karać. Tym, co sie pozytywnie wypowiadają mina zrzednie, ja się okaże, że swoje stare, ale dobre auto będą musieli oddać na złom (bo jakichś badań nie przejdzie) i wybulić pieniądze na nowe. W Niemczech 20% aut nie przechodzi rocznie TUV i faszyści rządzący u nas ten sam cel sobie postawili, tylko zapomnieli, że u nas zarabia się 3-4 razy mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie pomysły wynikają z ignorancji i chęci wszystko skontrolować sprawdzić wyrównać ustalić, a najważniejsze to przekonanie że obywatel to idiota za którego trzeba myśleć, a najlepszą metodą kontaktu z obywatelem to kara. A przy okazji tworzy się armię kontrolerów i intratnych stanowisk dla ich szefów, tam gdzie sprawę mógłby rozwiązać Pan Kaziu tworzymy departament, a na czele towarzysz Miśkiewicz.. .. Brak słów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...