Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polacy kochają nowe auta. Rozmowa z właścicielem salonu Auto Marketing Kia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2018 r. o 09:59 Powrót do artykułu
A jak już kupisz auto to aby wyczyścić filtr paliwa w zbiorniku pan w serwisie musi podłączyć auto do komputera żeby było drożej mi zaproponowano blisko 500pln i zmieniłem prężnie rozwijający się serwis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody sprzedają się świetnie. Klienci mocno dzwonią do dealerów. Ci coraz częściej optymalizują kampanie marketingowe calltrackerem poprawiając docieralność. Okazuje się, że można w ten sposób skuteczniej wykorzystać działania marketingowe i efektywniej dotrzeć do klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie opłaca się prywatnie kupować nowego samochodu. Zbyt duża utrata wartości w stosunku do przejechanych kilometrów. Niezawodność i bezawaryjność nowego samochodu też wcale nie jest większa niż używanego kilkuletniego. Koszty przeglądów i napraw eksploatacyjnych w ASO też dużo wyższe, a serwisowanie poza ASO grozi utratą gwarancji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda ja też kocham nowe auta bo wiem że nikt przede mną nim nie jeździł i licznik pokazuje 0 km to jest super uczucie. Miesiac temu kupiłem rextona w salonie i czuję się spełniony, teraz tylko eszcze syna musze spłodzić, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
auta dobre , SERWIS byle naciągnąć na kasę, wymiałem OLEJ wymienili FILTRY powietrza, czyste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIA tak ma rok i zapchany filter i zamiast w ramach gwarancji to ODPŁATNE CZYSZCZENIE, ale jest sposób PISEMNA SKARGA DO KIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***lublin.naszemiasto.pl/artykul/czytelnik-w-komisie-samochodowym-w-lublinie-stracone,3151867,art,t,id,tm.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"polacy-kochaja-nowe-auta" - za 2500 na reke , kupić BMW z 2018 full pakiet czy Hondę Type-R ? doradźcie , w końcu Polacy MASOWO kupują NOWE AUTA według tej szmatławej gazety tak, to ma być jako drugie a nawet trzecie nowe auto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...