Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesjonalny Auto Skup Samochodów Aut Używanych i Powypadkowych w Świdniku S-Car.pl 502-600-336

Utworzony przez scar, 10 lutego 2018 r. o 16:56
Nasze atuty to : -Zawsze bezplatna uczciwa i żetelna wycena pojazdu -Gotówka zawsze od ręki i bez zbędnego marudzenia -Pełen profesionalizm podparty 15letnim doświadczeniem Choćby inni obiecali za Twój samochód góry złota S-Car.pl zawsze na miejscu zapłaci najwięcej w Naszym interesie jest zadbać o Twoje zadowolenie. Zapraszamy do Naszego Biura w Minkowicach Koloni 2 lub kontaktu tel. 502-600-336 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że dobra jest ta firma byłem na ich facebooku mają naprawdę wielu fanów a najwięcej ze Świdnika 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z Was wie gdzie są minkowice Kolonia jak tam dojechać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiego kierunku Kolego pytasz? Bo jeśli ze Świdnika do przez Franciszków-Jacków i za fabryką traktorów w prawo koło tartaku i mebli kuchennych, potem to już tylko prosto i sam zobaczysz bo na dużym placu stoi tam kupa samochodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ups Sorki będę jechał z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam autoskup100.pl firma żetelna z Radomia telefon 501-300-223
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Lublina do s-car.pl dojedziesz obwodnicą w kierunku na Chełm i Zaość a następnie ostatnim zjazdem na Świdnik , Mełgiew i Port Lotniczy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam sprzedałem swoje auto w eautoskup.pl i jestem zadowolony 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za różnica czy s-car.pl czy eautoskup i tak na Tobie zarobią kupując auto taniej niż w ogłoszeniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z Koleżanką Marysią natomias ja miałem wypadek i dostałem odszkodowanie z PZU a wraku nie chcieli zabrać wycenili na 5tyś zł. Dzwoniłem do paru autoskupów i s-car.pl zaplacili mi najwięcej, w inych firmach proponowali od 400zł do 3500zł w s-car.pl dostałem 4200zł trochę mało ale PZU nie wycenia uczciwie szkody miałem się odwołać ale dałem spokój pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaziu ma rację czsami poprostu nie ma co zrobić z uszkodzonym samochodem a ubezpieczalnia nie chce go zabrać więc trzeba zaciskać zęby i stracić najlepiej nie za wiele w s-car.pl są zdecydowanie najlepsi w takich sytuacjach naprawdę miły facet przyjerzdza i uczciwie wycenia, bnajmniej u mnie tak było, wymienił przy mnie jak z kartki co i ile będzie kosztowało przy naprawie ile chce zarobić ile ma kosztów, zaufałem mu bo wcześniej mój znajomy blacharz powiedział dokładnie to samo, a nie chciałem się bawić z naprawą.  Andrzej Ford Mondeo MK3 Łęczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w s-car.pl sprzedałem peugeot 206 z uszkodzoną przepływką i tylną belką zapłacili 3200 gdzie na Kunickiego w Lublinie chciali zapłacić 1500zł polecam Wszystkim s-car.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
scar to chamy powiedzieli że nie kupią mojego mondeo a piszą że kupują wszystkie auta nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież na stronie ***s-car.pl wyraźnie jest napisane że nie kupują auta na złom więc co się dziwisz trzeba było zadzwonić do stacji demontażu pojazdów tam przyjmują wszystkie auta bez marudzenia ale płacą wiele mniej niż w s-car.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To S-car.pl nie złomuje już samochodów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo to nie ale zawsze warto zadzwonić i zapytać podrzucam telefon 502-600-336
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...