Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochód na gaz

Utworzony przez patrykowy, 23 stycznia 2016 r. o 15:03
Gaz tanieje, więc warto pomyśleć o założeniu instalacji. Teraz opłaca się to dużo bardziej. Trzeba jednak znaleźć odpowiedni warsztat, gdzie wiedzą co robią. Polecam Autogazownik.pl, w którym montowali lpg w mojej lagunie. Autko pali tyle samo gazu co benzyny. Wszystko było szybko, a cena też bardzo dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj, a jaką masz lagunę i jakie lpg wsadzone pod maskę?? :) Ja mam Lagunę z 2008r. 2.0 i planuję w najbliższym czasie ją zagazować. Co myślicie wsadzić? Wstępnie myślałem o Brc, czytałem i ludzie to chwalą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja montowałem u siebie BRC SQ 32 do Skody Rapid 1.2 12V, tylko na Spółdzielczości Pracy. Spalanie po kilku miesiącach jazdy praktycznie takie samo jak na benzynie. Więc jeśli chcesz gazować auto to możesz roważyć. Jak będziesz zainteresowany to Ci nawet zdjęcia podeślę, żebyś zobaczył jak to wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siliniki 2.0 rozumeim, ale ci ta skoda 1.2 paliła że opłaca się wkładać lpg? kiedy to się zwróci, takim autem dużych przebiegów się nie robi.   http://www.przedszkolembb.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie lepiej dla zaoszczędzenia kasy na paliwie zamontować instalację auto parową? moim zdaniem rozwiązanie warte zastanowienia, bo działa na wodę, jest bezpieczne i ekologiczne, a spalanie zmniejsza się o około 30%. Zakładają taką instalację na przykład w TankEco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czerepach : jaki by silnik nie był to mi się wydaje, że lpg zawsze się zwróci. Jak się jeździ dużo to szybciej, a jak mało to wolniej ale też kiedyś. Co do mojej laguny i 2.0 to ja trochę przebiegów robię więc na pewno oszczędności będą... tedex: tak jak pisałem, sporo jeżdżę i wolałbym chyba jednak coś sprawdzonego, żywotnego. O sq 32 właśnie z tego co szperałem to ludzie są zadowoleni.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 gaz  tanieje  na razie   ,   rozmawiałam   z  moim serwisantem   http://www.autowawer.pl/    zna się   na tym   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...