Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochodem bez prawa jazdy? Tak, ale tylko z opiekunem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lipca 2017 r. o 21:47 Powrót do artykułu
Ten bez homologacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wypisuje takie komentarze???!! Czy ktokolwiek z was był dalej niz na końcu swojej wsi? Znam to rozwiązanie ze Szwajcarii (mieszkałem 5 lat) i z UK (od 13 lat) . Kierowca będący "instruktorem" musi spełniać odpowiednie warunki (wiek i długość posiada prawa jazdy) samochód musi być odpowiednio oznakowany (L-ki z przodu i z tyłu) jak również UBEZPIECZONY na "ucznia". To prawda że ubezpieczenia jest bardzo drogie, jednak moim zdaniem, to rozwiązanie daje szansę"uczniom" na spędzenie o wiele więcej czasu za kółkiem ( w różnych porach dnia i różnych warunkach atmosferycznych) i nabycie praktyki. W czasie 40 godzin kursu nauczysz się najwyżej jak jeździć po swojej wsi, a mając nie ograniczony czas z ojcem lub bratem siostrą kumplem lub kimkolwiek kto spełnia warunki ( patrz wyżej) i bez stresów masz o wiele większe możliwości nauki i szansa że po zdaniu praktycznego testu będziesz dobrym kierowcą wzrasta. Ps."instruktor" nie może być pod "wpływem" . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ładnie a co z egzaminatorami czy nie powinno być tak ze egzaminatorem może zostać osoba ktora ma przynajmniej 10 lat praktyki chodzi mi o prawo jazdy kat.C +E bo do tej pory egzaminator nie musiał mieć jakiego kolejek doświadczenia osoba ktora kiedykolwiek pracowała na samochodzie ciężarowym prędzej będzie umiała ocenić kursanta oraz ocenić jego umiejętności .I co ze zmianami ze pieniądze na wordy będą z budżetu bo od tego powinno sie zacząć. A skoro kursant raz zdał teorię dlaczego ma zdawać ponownie a może zrobić że jeżeli kursant nie zda za 5 razem to word poniesie konsekwencje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sciema z tym ubezpieczeniem, wcale nie placi sie nawet 2 razy tyle, np we Włoszech po otrzymaniu dokumentu potwierdzajacego zdanie teoretycznej część egzaminu państwowego nożna jeździć z takim "opiekunem" jedyny warunek to aby ten opiekun miał min. 10 lat prawo jazdy !!!!! Widać pan z WORD-u dostanie odsyp od firm ubezpieczeniowych hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze trzeci placilby lekarz psychiatra lub ktos kto dopuścił dębi...la bo nie każdego mozna wyszkolić żeby zdal za pierwszym razem a sa osoby które nie maja dobrze poukładane w glowie i wola inwestować w wordy a nie w siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na osiemnastkę dostałam prawo jazdy(kartę kolekcjonerską)z clubcardu!Wygląda jak oryginalne. Nawet nie wiedziałam, że można coś takiego kupić.Ciekawe ilu kierowców posiada takie prawko;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...