Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Samochody elektryczne to rewolucja w motoryzacji. Polacy wciąż się ich boją

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2018 r. o 15:30 Powrót do artykułu
Polacy też boją się kupować domki, wolą gnieździć się w blokach. Dlaczego? Bo biorą kredyty na klitki. Co to za argument? Ludzie kasy nie mają na życie, a wy prawicie, że warto kupić nowy samochód elektryczny :( Ja chętnie podjadę swym benzyniakiem pod redakcję i oczekuję, że pan redaktor nie będzie się obawiał zamienić się ze mną na autka. Zgoda?... I kto tu się boi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK zasięg ilu kilometrów ? Jak poniżej 1000 a czas tankowania liczony w godzinach to nie mamy o czym mówić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklama dźwignią handlu i stratą dla naiwnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Puzio a ile dla przykładu kosztuje Tesla? Statystycznego Polaka stać na samochody tego producenta? Co się z wami dzieje drodzy dziennikarze? Artykuły w lubelskiej prasie są coraz gorsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boje sie tych samochodów nie ze wzgledu na cene, bo mnie stac, zarabiam 2000 netto, ale dlatego ze mnie kopnie prądem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Autorze - tego artykułu. Polacy nie boją się elektrycznych samochodów tylko : - nie stać nas na taki luksus, a ich liczba jest strasznie mała i do tego nie ma do nich odpowiedniej infrastruktury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki takie auta będą kosztowały 3 - 4 razy tyle co porównywalne klasą to będą niepopularne. A do tego przymus wymiany kosztownego akumulatora co jakiś czas. Bo to jak w telefonie komórkowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym artykule autor nie pisze o nowej tesli tylko ogólnie o elektrykach a na zdjęciu widzę Forda który używany kosztuje porównywalnie ze swoim odpowiednikiem spalinowym . a co do nowych to tak są droższe ale o ok 40% do 60% od swoich odpowiedników spalinowych ale jeżeli kogoś stać na nowy samochód to może zechce być dodatkowo ekologiczny i dołoży różnicę ja jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki cytacik: "Wygląda jednak na to, że erę elektrycznych samochodów, która nie zdążyła się jeszcze nawet na dobre zacząć, wkrótce czeka spektakularny koniec. Przyczyną kłopotów stały się wyniki pierwszej kompleksowej analizy łącznej emisji zanieczyszczeń samochodów elektrycznych w fazie produkcji, eksploatacji i utylizacji.Okazało się bowiem, że łączna emisyjność samochodów elektrycznych może być wyższa niż ich benzynowych kuzynów. A wszystko ze względu na ilość energii potrzebną do wyprodukowania akumulatorów. " Autor: Ben Webster "The Times". Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boja bo tak naprawdę nie wiedzą jak są zbudowane i jak jeżdzą takie auta. Ja do nich nic nie mam, ale wolę już coś bardziej normalniejszego. Rozglądam się właśnie za nowym samochodem i chyba zdecyduję się na 308 od peugeot. Żonie zawsze się one podobały, a że skoro teraz daja fajne rabaty to będę brać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁADOWARKI ELEKTRYCZNE w Poznaniu pokazane na stronie  ecomoto.info  - są bardzo niedokładnie opisane wręcz oględnie. Można zadać sobie pytanie np. dlaczego zwyczajne gniazda prądowe są sprowadzone do miana miejsca ładowania? Przecież nie ma w tym miejscu prostownika! Czy to ma znaczyć, że prostownik każdy użytkownik powinien wozić ze sobą? Stary Browar w Poznaniu miejsce tak popularne jest podawane, że posiada miejsce ładowania elektyków, ale w rzeczywistości są to zwyczajne gniazda prądowe czyli bez prostowników. Nie można zatem uzać tego za punkt ładowania, a jedynie za możliwość dojścia do prądu przemiennego. Jak chcesz się naładować, to zabierz ze sobą osobistą ładowarkę, która da ci dopiero możliwość w jakieś 3 godziny naładować swój pojazd. Co będziesz robił przez ten czas? Możesz zrobić jakieś zakupy i jeszcze pójść do kina. Tu zachodzi pytanie co z szybkim ładowaniem? Po prostu zapomnij! Co z twoim prostownikiem na kablu pozostawionym na zewnątrz leżącym na ziemi? Nic to, nie przejmuj się! STARY BROWAR i takie problemy, czy to zacofanie? Może tylko brak postępu? Inaczej jest w Leroy Merlin w Suchym Lesie, ale to daleko i nie po drodze. Mimo to warto wziąć przykład z tego wzorowego punktu ładowania elektryków co polecam zarządowi kluczowych miejsc i obiektów. Niech Stary Browar dołączy do nowoczesnych ekologicznych pojazdów - ten czs już nadszedł. Natomiast strona  ekomoto.info  powinna być przynajmniej zweryfikowana i jak najszybciej poprawiona informacyjnie, a to przede wszystkim.  Przy tej okazji pozdrawiam wszystkich użytkowników elektrykłw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...