Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

sprzedam punkty karne

Utworzony przez MeRe, 24 lutego 2009 r. o 15:13
WItam sprzedam punkty karne cena do uzgodnienia gg: 9611863
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Województwo pomorskie punkty sprzedam gg: 9611863
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawidnorris@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupie/przyjme na siebie punkty karne do 20 punktów po 100 zł za punkt plus mandat - woj podkarpackie Kontakt balawejder22@gmail.com gg 6892864
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zach - pom, do 10 punktow, 100 zl punkt + mandat, kat B, mężczyzna kontakt punkt86@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam pukty do 10 po 120 plus manda . krzysioboss5@wp.pl Woj.Lubelskie ,Okolice Lkr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjme 10 pkt na siebie okolice zamnoscia i nie tylko 100 za 1pkt + mandat tel 662183210
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupie, do 20, Warszawa. macaron1@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może to ja prowadziłem Twoje auto, a ty niesłusznie dostałeś mandat oraz punkty, które należą się MNIE. Zapytaj na: slazi18@gmail.com Kat A oraz B Cena do uzgodnienia (oczywiscie chodzi o koszta na paliwo )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość, Hrubieszów, Chełm i okoliczne miejscowosci do tematu UP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupię do 13 Warszawa Legionowo kontakt wrobel-1988@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjme na siebie pkt karne. Cena do uzgodnienia, ilosc pkt nie gra roli. Prosze o sms 886620334 Wroclaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupie punkty. NAJTAŃSZA OFERTA!!!! śląskie i okolice. 503-956-422 mężczyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejme do 15 pkt !!! karol.karcz@o2.pl cena do uzgodnienia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedam max do 12 punktow karnych jestem z woj pomorskiego cena do uzgodnienia inf na golebie6@wp.pl lub 667-695-291 tel po 16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam/Przyjmę 12-14 punktów Karnych. Woj. Lubelskie. cena 100 złza punkt. Brunetka, długie włosy. Kontakt Email. paola17_89@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...