Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzedam punkty karne opolskie

Utworzony przez Carpix, 5 marca 2012 r. o 12:58
Facet 20 lat odbierze swoje punkty karne (max.15) (140zł/pkt - podlega negocjacji + mandat). Śląskie i Opolskie Kat. A i B kontakt: ferlip@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjmę na siebie punkty kat.b proszę pisać dogadamy się kontakt: izusia0015@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mężczyzna lat 30 ciemne włosy woj łódzkie.....przyjme na siebie Twoje punkty 1pkt=100zł koszty mandatu po Twojej stronie malinka08@onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjme na siebie punkty karne 150/pkt + mandat: average15@wp.pl (max do 23)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam pkt karne Warszawa 535 955 120
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy znajdują się jacyś klienci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krek napisał:
ciekawe czy znajdują się jacyś klienci?
no, ja już jakieś 50 sprzedałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam 20pkt mężczyzna 32 lata i 18pkt kobieta 26lat. Cena 120-150zł Pilne info 280880@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śląskie / Częstochowa - 15pkt !! 1pkt=120zł piratka99@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ostatnim miesiącu-dwóch kierowałem pożyczonym autem. Jechaliśmy z kolegą i kierowaliśmy na zmianę-mieliśmy kilka błysków nie wiem czy to był fotoradar czy tylko złudzenie. woj. mazowieckie czarne włosy, 180 wzrostu, krótko przystrzyżone blond włosy, 170 wzrostu, krótko przystrzyżony negocjacje-poniżej 100. gg- 6476449 mineral_ice@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjme punkty karne 50 zł - 1 punkt + mandat chudy brunet krótko sciety 176cm wzrostu nr gg. 3610821
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile potrzebujesz pozbyc sie tych punktow? moge wzisc max 20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupię punkty,warmińsko-mazurskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam 10 punktów karnych, Śląsk. 90 zł za punkt 507809538
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjmę punkty karne do 15 , 100zł za punkt kobieta lub meżczyzna , kujawsko pomorskie gg 11913385 tel. 695051926
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
787620003 możemy się dogadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjme punkty max 20 cena za punkt do uzgodnienia plus oplata za mandat mam czyste konto kontakt tylko mailowo : krzychowalczak@ gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starszy mężczyzna przyjmię punkty, 60zł za jeden ! taniej nigdzie nie znajdziesz, + kwota mandatu. mail: kktosiekk@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam punkty do 15sztuk,pomorskie.Cena do negocjacji. kajakasia76@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam 15 punktów karnych. Cena to 100zł za 1punkt. Lat 25 męszczyzna, ciemne włosy. Województwo dolny-ślask. Mam czyste konto - nigdy nie dostałem mandatu. Kontakt : mail : slang17@interia.pl gg 4459447 Odpowiem prawie natychmiast. Szybko i rzeczowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...