Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprzedam punkty karne opolskie

Utworzony przez Carpix, 5 marca 2012 r. o 12:58
Dostałeś mandat i zdjecie z Fotoradaru,chca Ci dac też punkty karne? Nie wiesz skąd ta fotka? Przeciez to ja pożyczałem od Ciebie auto nie pamiętasz?Albo moja żona,mamy taką cięzką nogę...Oczywiście że to nasza wina,przyjmiemy ten mandat i wezmiemy na siebie te punkty.Napisz POMORSKIE I nie tylko. kajakasia76@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjme do 15pkt karnych,mam czyste konto cena do negocjacji powyzej 10pkt promocyjna cena wysoki brunet 25lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjme do 15pkt karnych,mam czyste konto cena do negocjacji powyzej 10pkt promocyjna cena wysoki brunet 25lat worms99@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjme 10 punktow opole wszyrtko do uzgodnienia brunet 21 lat kontakt tomekl87@WP.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjme pkt karne woj. opolskie cena do uzgodnienia, wiecej informacji na e-mail: bach007@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjme do 22 pkt Warszawa 1pkt 200 zl + mandat marecki@256.wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjme punkty karne 15max dogadamy się kat.b,mam 29lat, czyste konto Opolskie(Korfantów) E-mail wajsik83@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjme Punkty 1pkt-120 zł plus mandat ,województwo opolskie kontakt gg 43357813
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio prowadziłem twój samochód i chyba jechałem za szybko. Przyjmę na siebie do 12 punktów. Opolskie i okolice. kontakt: GG: 3076365 mail: pktopolskie@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmę punkty karne cena 150zł za punkt, max 15 pkt, woj. pomorskie tel.609025813
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmę punkty karne do 15 pkt. kat. B, 1pkt- 150 zł + mandat, woj. pomorskie e-mail: gryz111@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam czyste konto i chętnie przyjmę do 12 pkt 150 zł za 1 pkt(do negocjacji) + koszt mandatu 23 lata mężczyzna woj Opolskie kontakt robsson90@02.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedam 15 punktow karnych - 100 zl. Warszawa i okolice !! mail: motowawa123@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam czyste konto i chętnie przyjmę do 12 pkt 130 zł za 1 pkt(do negocjacji) + koszt mandatu 23 lata mężczyzna woj Opolskie kontakt robsson90@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedam 10 pkt karnych / 100zł za jeden plus mandat pawcio1989.1989@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie oststnio jak jechalem Twoim autem zrobil mi zdjecie fotoradar moglo to byc nawet do 15 pkt. karnych warszawa mazowieckie 1pkt. - 120zl(do negocjacji) plus mandat mezczyzna 25lat, oklol 190cm wzrostu, brunet Kontakt: tel. 536 174 262 gg. 5288154
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjmę pkt karne Lublin gg 6455419
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie ostatnio jak jechalam Twoim autem fotoradar zrobił mi zdjęcie moglo to byc nawet do 15 pkt. karnych LUBUSKIE + WIELKOPOLSKIE, 1pkt. - 140zl (do negocjacji) plus mandat Kobieta lat 23, około 160 cm wzrostu, blondynka Kontakt: email: smijalska1@wp.pl gg: 13507355
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjmę punkty karne. 90zł/szt. plus mandat. Opolskie. damysa21@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedam 10 pkt karnych / 120zł za jeden plus mandat. woj świetorkzyskie email: punkty100@interia.pl gg: 46673450
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...