Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szansa na tańsze OC. Po montażu specjalnego urządzenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 grudnia 2016 r. o 12:35 Powrót do artykułu
Ciekawe kto ma zapłacić za urządzenie i ile będzie kosztować.Jestem za,jeżeli będzie to zrobione z rozsądkiem.Podnieść OC dla powodujących wypadki.Wiele z nich to głupota i brawura.Dlaczego ja mam za to płacić,skoro od 20 lat nie spowodowałem nawet stłuczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy kamera z samochodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spełnia się marzenie ubezpieczycieli: inwigilować. W przyszłości to samo zaproponują w temacie ubezpieczeń zdrowotnych. Na razie nie ma odpowiedniej technologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie wystarczy historia ubezpieczenia do promowania bezpiecznych kierowców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Benefis a Benefia, i nie Janosik , a Yanosik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za chwilę w dupę nam wsadzą czujnik czy regularnie srasz.Banda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40% zniżki za czujnik rejesetrujący PIN i nr karty bankomatowej. Warto? Niektórzy na to pójdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Ciemny Lud sprzeda idee za "pińcet - nie dziwi, że reszta za drugie "pińcet" zgodzi się na permanentną inwigilację. Bilarda, dziki kraj ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam inną metodę żeby nie przepłacać za OC, po prostu porównuję ceny polis na kalkulatorze cuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...