Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzy praktyczne gadżety do samochodu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2016 o 19:33 Powrót do artykułu
Jakiś gimnazjalista wam to pisał?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja bym tu jeszcze dorzucił alkomat, może nie tyle do trzymania w samochoodzie ale jako gadżet dla każdego kierowcy, sam od niedawna posiadam elektrochemicznego alkohita x5 i nie wiem w sumie dlaczego dopiero teraz się nan iego zdcydowałem, bo się jednak przydaje, nigdy nie planuję po imprezie nigdzie jeździć ale już kilka razy mi się zdarzyło że musiałęm i wtedy zawsze stresor czy już uleciało i kombinowanie kto może mnie podwieźć, bo niestety na wsi trudno o taksówkę ;)
0
alkomat, jak najbardziej, ale musisz pamiętać, żeby zimą nie przechowywać go w samochodzie, bo to tylko skróci mu żywot, a czasem może powodować błędy we wskazaniach. ***etransport.pl/forum212201.0.html#koniec
0
Dla mnie alkomat jak najbarziej tylko to nie do samochodu, bardziej domowy uzytek, ale w samochodzie na pewno wideorejestrator , coś co w sytuacji kolizji czy innych sytuacji "trudnych" sie sprawdzi i nagranie można jako dowód pokazać. Ja mam nawet podójną kamere z przodu i z tyłu Xblitz Dual Core , dobry obraz daje w jakości Full HD i faktycznie fajnie rejestruje nawet to co się z tyłu auta dzieje. Dobra kamerka . I to jest praktyczny gadżet samochodowy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: