Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzy praktyczne gadżety do samochodu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2016 r. o 19:33 Powrót do artykułu
Jakiś gimnazjalista wam to pisał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym tu jeszcze dorzucił alkomat, może nie tyle do trzymania w samochoodzie ale jako gadżet dla każdego kierowcy, sam od niedawna posiadam elektrochemicznego alkohita x5 i nie wiem w sumie dlaczego dopiero teraz się nan iego zdcydowałem, bo się jednak przydaje, nigdy nie planuję po imprezie nigdzie jeździć ale już kilka razy mi się zdarzyło że musiałęm i wtedy zawsze stresor czy już uleciało i kombinowanie kto może mnie podwieźć, bo niestety na wsi trudno o taksówkę ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkomat, jak najbardziej, ale musisz pamiętać, żeby zimą nie przechowywać go w samochodzie, bo to tylko skróci mu żywot, a czasem może powodować błędy we wskazaniach. ***etransport.pl/forum212201.0.html#koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie alkomat jak najbarziej tylko to nie do samochodu, bardziej domowy uzytek, ale w samochodzie na pewno wideorejestrator , coś co w sytuacji kolizji czy innych sytuacji "trudnych" sie sprawdzi i nagranie można jako dowód pokazać. Ja mam nawet podójną kamere z przodu i z tyłu Xblitz Dual Core , dobry obraz daje w jakości Full HD i faktycznie fajnie rejestruje nawet to co się z tyłu auta dzieje. Dobra kamerka . I to jest praktyczny gadżet samochodowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jako kobieta dużą wagę przywiązuję też do czystości i estetyki we wnętrzu auta. lubię mieć wysprzątane, ładnie pachnące wnętrze, bo uważam, że to też  wpływa na komfort jazdy. mam bardzo wygodne fotele i też zależało mi żeby były w ładnych pokrowcach takich wkomponowanych w cały wystrój jaki mam w środku. długo nie mogłam się zdecydować na ich wybór, ale w końcu wybrałam takie ***pokrowce.com/pokrowce-szyte-na-miare-premium/100-audi-a4-b5-kombi już na zdjęciu widziałam że są wysokiej jakości i są przede wszystkim łatwe w utrzymaniu czystości. czeka mnie jeszcze zakup pokrowca na kierownicę,  to też jest ważne. tak wystrój wnętrza ma dla mnie duże znaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się jeździ to na pewno dobrym prezentem będzie kamerka do samochodu. Ja mam Mikavi PQ3 i jestem z niej zadowolony. Jakoś filmików jest bardzo dobra. A wykonanie urządzenia nie wzbudza moich zastrzeń. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rewelacyjna jest ta kamerka Xblitz Duale Core, ma dwie kamery na przód i na tył pojazdu, powiem wam ekstra rozwiązanie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zidan napisał:
jak się jeździ to na pewno dobrym prezentem będzie kamerka do samochodu. Ja mam Mikavi PQ3 i jestem z niej zadowolony. Jakoś filmików jest bardzo dobra. A wykonanie urządzenia nie wzbudza moich zastrzeń.
 napiszesz coś więcej o tej kamerce? Widziałem ją w mediaekspert i nawet myślalem czy nie kupić, taki sobie chcę prezent urodzinowy sprawić ;), sporo jeżdżę i na pewno z takim sprzetem by było bezpieczniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym momencie to jedna z lepszych opcji na rynku. najważniejsze że ma sprawny gps i wifi. jak dużo jeździsz to przyda ci się z pewnością nagrywanie trasy wraz z prędkością. przy spotkaniu z nieoznakowanym bmw może okazać się wybawieniem:) tu masz wszystkie parametry dobrze opisane wraz z filmikami bez kompresji ***s://***wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-mikavi-pq3-gps-4k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście wolę coś praktycznego, nap. takiego ja na akcesoria-ford.pl , kupiłem tam m.in bagażnik na dach. podukty mają tam jakościowo bardzo dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamerka samochodowa jest przydatna, ważne by była dobrej jakości. Już kilka miałam okazję testować i ta którą teraz mam Xblitz Trust jest najlepsza. Nawet baterię zastapioną super kondensatorami, nie rozładowuje się tak, ma b.dobry obiektyw co przekłada się na jakosc nagrań. Konkretna jest bez dwóch zdań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...