Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Warsztat samochodowy w Lublinie

Utworzony przez DarekR, 28 września 2015 r. o 11:34
Szukam dla znajomych z okolic Lublina dobrego warsztatu samochodowego. Jeżeli będę im polecał konkretne miejsce, muszę być do niego w 100% przekonany. Przede wszystkim, cenie sobie duże doświadczenie i kompetencje pracowników. Najlepiej, aby warsztat działał kompleksowo: przegląd, diagnostyka, mechanika, mile widziane lakiernictwo i blacharstwo. Dotychczas spotkałem się z dobrymi opiniami na temat http://carlux.pljednakże jeszcze nieskorzystałem z jego usług. Znacie, korzystacie? Ewentualnie proszę o inne adresy wraz z uzasadnieniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tę chwilę to najczęściej wybieram mechaników z ulicy Hutniczej w Lubinie. Mają warsztat blisko stadionu Zagłębia. Robili mi blacharkę parę tygodni temu. Dokładni, solidni, terminowi. Warto podjechać, albo wcześniej w ogóle zadzwonić. Na stronie przegladylubin.pl jest adres i tel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Dakro na nałęczowskiej. To dobry serwis. Robią wiele rzeczy i na prawdę się na tym znają. Poleciłem już ten serwis kilku osobom. warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz spróbować zajechać do Nova-auto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przygotuj auto do wiosny i umów się na bezpłatny przegląd602 482 719 Lublin ul. Przesmyk 1- kontrola zawieszenia;- sprawdzenie układu kierowniczego;- sprawdzenie układu hamulcowego;- sprawdzenie układu wydechowego;- weryfikacja stanu ogumienia;- sprawdzenie poziomu oleju i płynów eksploatacyjnych;- sprawdzenie wycieraczek i filtra kabinowego;www.lublinautoserwis.pl www.facebook.com/lublinautoserwis    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam wczoraj i po zimie wyszło całkiem ok, już wiem czemu parowały mi szyby ten filtr to jakaś masakra była polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...