Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wideorejestrator

Utworzony przez patryk, 15 listopada 2016 r. o 21:56
Czy ktoś z Was stosuje kamerkę do rejestracji podczas jazdy samochodem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak:) dostałem w zeszłym roku w prezencie na święta Xblitza P100. Obraz jest dobrej jakości, praktycznie bez względu na porę nagrywania. Fajna sprawa, zwłaszcza jak się zdarzają dziwne sytuacje na drodze, a o takie nietrudno. I dobrze żeby takie nagranie było dobrej jakości, bo kiedyś miałe taką tanią kamerkę z marketu to jak przyszło co do czego i chciałem zgrać film, to się okazało ze wyskakują same błędy, a sam obraz pozostawiał wiele do życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A powiedz czy są jakieś dodatkowe funkcje w kamerce Xblitza P100?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy o co pytasz:) kamerka włącza się automatycznie po odpaleniu silnika, a potem dobierasz sobie odpowiednie opcje jak nagrywanie w pętli, czułość żyroskopu, czas pojedyńczych nagrań. W zestawie nie było karty pamięcie ale bez problemu obsługuje 32 GB. Jest G-Sensor, detekcja ruchu, monitor prakingu. Ja najczęściej korzystam z monitora parkingu, ale tylko jak parkuję gdzieś na mieście. Sama kamera dodatkowo nie jest duża, więc łatwo ją tak umieścić w aucie żeby jak najmniej rzucała się w oczy. Ja mam za lusterkiem do którego przymocowane są takie puchate kostki które dobrze ją maskują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio sobie kupiłem i mogę polecić Ci Xblitza NAVIGPS, kamerka ma wbudowany GPS, WDR, funkcja zmęczenia kierowcy, G-sensor, wyjscie hdmi i kilka innych opcji. Ale najlepsze w niej jest to, że ma wygodne przyciski funkcyjne i proste w obsudze menu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to widzę że ten Xblitza Navigps ma dużo funkcji. To nie jest taka prosta, tania marketowa kamerka. Zastanawiałem się właśnie nad taką lepszą na prezent dla brata. Widzę że Xblitz spełniałby te wytyczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...