Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek Samochodowy

Utworzony przez Sanhaevel, 24 maja 2012 r. o 20:35
Wypadek to ułamek nieuwagi o czym świadczą opublikowane na wypadki samochodowe artykuły - połowa dzisiejszych kierowców wsiada za kółko po alkoholu nie zważając na własne bezpieczeństwo jak i na bezpieczeństwo osób przypadkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kancelaria Prawna AnLex specjalizuje się w prowadzeniu postępowań odszkodowawczych dla osób po wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, wypadkach przy pracy w rolnictwie i innych zdarzeniach. Wykonujemy czynności za klientów na nasz koszt: - ustalamy odpowiedzialność (kontakt z sądem, prokuraturę, policją) - gromadzimy dokumentację medyczną oraz inne dokumenty (ZUS, KRUS, pracodawca) - ustalamy wysokość roszczeń - prowadzimy sprawy na etapie sądowym - prawnik na nasz koszt Nie pobieramy opłat wstępnych. Wynagrodzenie uzależnione od rezultatu i standardowo nie przekracza 15-17 % brutto uzyskanego odszkodowania. Zadzwoń i skonsultuj swoją sprawę lub wyślij sms o treści wypadek a oddzwonimy. Kancelaria Prawna AnLex tel. 721 401 000 bok@kancelariaanlex.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanhaevel napisał:
Wypadek to ułamek nieuwagi o czym świadczą opublikowane na wypadki samochodowe artykuły - połowa dzisiejszych kierowców wsiada za kółko po alkoholu nie zważając na własne bezpieczeństwo jak i na bezpieczeństwo osób przypadkowych.
Wypadek miałem raz. Ja na szczęście wyszedłem z tego cało, ale auto już nieźle oberwało. Szczerze mówiąc byłem przekonany, że pójdzie do kasacji, ale jakoś się udało odratować. Pewnie zasługa serwisu, bo wozik oddałem do jednego z lepszych - Sztuka Lakierowania , mogę polecić jakby ktoś szukał speców od blacharki i lakiernictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aderusz napisał:
Wypadek miałem raz. Ja na szczęście wyszedłem z tego cało, ale auto już nieźle oberwało. Szczerze mówiąc byłem przekonany, że pójdzie do kasacji, ale jakoś się udało odratować. Pewnie zasługa serwisu, bo wozik oddałem do jednego z lepszych - Sztuka Lakierowania , mogę polecić jakby ktoś szukał speców od blacharki i lakiernictwa.
Słyszałam o tym serwisie, wygląda na rzetelną firmę. Ja po kolizji korzystałam z usług firmy Mobile Cash Kraków , byłam bardzo zadowolona jak profesjonalnie zajęli się likwidacją szkody. Ale i tak nie życzę nikomu żadnych doświadczeń związanych z kolizją samochodową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam kancelarię specjalizującą się w dochodzeniu odszkodowania , strona to www.kancelaria24.co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szokujące dane.. czasem gubi nas brawura.. w razie niegroźnego wypadku, ale uszkodzenia auta nadającego się do holowania warto mieć kilka nr w tel, nie czekaj spisz je juz dzis - http://pomocdrogowawaw.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy ugruntowaną i stabilną firmą w branży odszkodowawczej, spośród tego typu firm wyróżnia nas to że: - udzielamy bezpłatnych konsultacji, wystarczy do mnie zadzwonić - 500 198 942, napisać - marcin.kosmala@mk-finanse.pl, odwiedzić naszą stronę - http://www.mk-finanse.pl lub odnaleźć nas na Facebook-u, - pozostajemy w nieustannym kontakcie by rzetelnie i konsekwentnie prowadzić sprawę - ponosimy wszelkie koszty związane z prowadzeniem roszczenia na drodze sądowej i wszelkie z nią związane, - ponosimy ryzyko niepowodzenia sprawy, - wskazujemy naszego adwokata jako zastępce procesowego by osobiście mógł reprezentować poszkodowanych. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu zadośćuczynień i odszkodowań z tytułu: - wypadków komunikacyjnych: piesi, rowerzyści, pasażerowie, os. poruszające się komunikacją miejską, właściciele uszkodzonych przez pojazd posesji lub mienia, dzieci do lat 13 - nawet jeżeli są sprawcami wypadku, - wypadków w rolnictwie, - wypadków w pracy, - błędów medycznych, - przewróceń w miejscach publicznych, - szkód majątkowych. Skontaktuj się ze mną Marcin Kosmala - 500 198 942 lub marcin.kosmala@mk-finanse.pl udzielę bezpłatnych informacji, przyjadę na miejsce i wytłumaczę cały proces likwidacji sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...