Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aniołki Kaczyńskiego na szkole. Plakat wisiał na drzwiach

Utworzony przez jan77, 3 października 2011 o 20:51
Gdyby to był plakat posła hetmana, który już zakupił wszystkie kwity, żeby się przeskoczyć na "lepsze" to nie był problem. Wspomnicie moje słowa glosy kupione i Hetman posłem zostanie, chyba, że ja jestem jasnowidzem. A Pan Wiejak jak myśli? Ukartowane czy nie? Jeśli Hetman posłem nie zostanie ma Pan u mnie piwo RN- polskiej produkcji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
LA LA LALALALA DZIEEEEWIĘĘĘĘTNASTKA!
0
komando ryżego zawsze czujne
0
Nigdy wiecej PIS-u!!!! Nawet na plakatach,a Ta a nie obrazaj premiera bo sam moze jestes ryzy
0
Szacunek dla Pana Dyrektora, a peowcy mówią, że za PiS-em tylko ciemne mohery.
0
9 października wygoń z Polski PO-lszewika 9 października wyrzyć platwusa do śmietnika. Polska to My, a nie Donald i jego psy
0
Ale, mi problem Na prowincji dzieci są wożone do szkoły autokarem szkolnym "wymalowanym" reklamą kandydata PiS (no i cóż mamy taką władzę w gminie) i nikt się nie obraża tylko dzieciaki niechcący plują na autokar
0
dla tych co zapomnieli: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081121/KRAJSWIAT/875540592 TO INDYWIDUUM PRAGNIE BYŚMY DAWALI MU NA WÓDKĘ PRZEZ KOLEJNE CZTERY LATA!!!
0
"Portier powiesił plakat nieświadomie." hahahahahahahahaa czyżby był pijany?
0
Bo to jest zagranie PISu przy lokalach wyborczych i przy kościołach. Ale nie każdy myśli tak jak prezes tej partii....całe szczęście !!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: