Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm: Agata Fisz powalczy o reelekcję

Utworzony przez as, 17 listopada 2010 r. o 17:38
WŁAŚNIE DO MOICH DRZWI ZAPUKAŁA PANI SOKÓŁ,Z UŚMIECHEM NA TWARZY WRĘCZYŁA MOJEJ CÓRCE KRÓWKI I POPROSIŁA O GŁOS NA WYBORACH W NIEDZIELĘ NA NIĄ ....ALE MIAŁA MINĘ JAK POWIEDZIAŁEM ŻE OWSZEM NA WYBORY SIĘ WYBIERAM ALE NA MÓJ GŁOS NIECH PANI NIE LICZY,CZEMU ? SPYTAŁA A JA JEJ NA TO ŻE JESZCZE NIE WIDZIAŁEM KANDYDATA NA STANOWISKO PREZYDENTA KTÓRY BY STOSOWAŁ TAK PERFIDNE I OSZCZERCZE METODY WOBEC SWOJEJ PRZECIEŻ NIE TYLKO JEDYNEJ KONKURENTKI W GŁOWIE MI SIĘ NIE MIEŚCI ŻEBY POTENCJALNY WŁODARZ CHEŁMA ZDOBYŁ WŁADZĘ METODĄ "PO TRUPACH DO CELU" JESTEM WYKŁADOWCĄ NA CHEŁMSKIEJ UCZELNI I NA PIĄTKOWYCH WYKŁADACH NIE OMIESZKAM MOIM STUDENTOM WYŁOŻYĆ KAWĘ NA ŁAWĘ CZYLI KTO JEST KIM ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznaj opinię młodych ludzi o wyborach samorządowych!! przeczytaj i wypowiedz się sam!! http://mlodziwizjonerzy.bloog.pl/id,328145974,title,Wybory-coraz-blizej-dna,index.html#komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram! Taka metoda jaką stosuje pani Sokół przechodzi wszelkie pojęcie. Cóż. Jak nie można normalnie, po ludzku wygrać, bo ma się zbyt małe poparcie to wtedy chwyta się każdego sposobu,prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...