Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dostali nagrody, teraz wspierają radnego

Utworzony przez notowska, 4 października 2011 r. o 06:23
Do kapituły nagrody pozgłaszano wiarę, z którą regularnie, ba nawet często, spożywa się kieliszek chleba. No chyba, że pan radny publicznie oświadczy, że jest inaczej ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwalą nas. A kto? Wy mnie, a ja Was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez polityczny artykul, ktos redaktorowi zabulil za oczernianie Nowaka, szukanie usmrgo dna. Wiem, ze niektorzy pismacy maja ogromne ambicje, ale takie naginanie faktow by stworzyc dramaturgie jest smieczne, tendencyjne i obraza inteligentnych czytelnikow. Tyle ode mnie, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wyszło szydło z worka, dlaczego wlaśnie te osoby otrzymały nagrody W innych miastach bierze się pod uwagę rzeczywisty dorobek twórczy artysty, a nie to ,czy ma ma układy z kolesiami. W Lublinie ,w majestacie prawa przyznaje się nagrody trzem muzykom, jakby inne dziedziny tworczości artystycznej tu nie istniały, a szanowna kapituła nie ma sobie nic do zarzucenia. Chore uklady, chore miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni popierać tych, których nie lubią! A to dranie, zbóje prawie że. A w ogóle to jak nagrody mogli dostać właśnie oni a nie my.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny artykuł o tym, że nagrody powinni dostawać tylko chodzący na szczudłach po Krakowskim Przedmieściu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrotowy Nowak / zaliczył kilka partii w nadziei na karierę/teraz niechcący pokazał swoje obłudne metody działania. Farbowany lis w walce o swoje interesy daje i rozdaje kolegom , tyle że ze społecznych czy miejskich pieniędzy. "Ubrał się diabeł w ornat i ogonem dzwoni". A "miejscowi artyści" chętnie skorzystają z gratki i poprą sponsora bo "kto szybko daje, ten dwa razy daje". Zresztą wszystko toczy się w kręgu kolegów. Rączka rączkę myje i tak się to żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej zawistnicy, przestańcie oczerniać radnego Nowaka. To człowiek, który bardzo wielu ludziom pomógł zupełnie bezinteresownie. Jeśli ktoś teraz chce na niego głosować, ma do tego prawo. Trudno żeby głosował na tych, którzy dla nikogo nic nie zrobili, a tylko pokazują swoje nalane, wyretuszowane gęby na plakatach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Kolejny artykuł o tym, że nagrody powinni dostawać tylko chodzący na szczudłach po Krakowskim Przedmieściu.
Bo to wielka sztuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i mamy słynny układ. W PiS. Nowak - korumpujący polityk PiS i sprzedajni artyści drugiego sortu, którzy za parę groszy zagrają jak im się zagra. Poparcie za nagrody, praca za sex. Nic się nie zmieniło. Dno i żenada. Jaka kultura takie nagrody i artyści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow!!! sensacja i sledztwo na miare watergate... za co i skad tacy dziennikarze biora pieniadze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jednak powiedzenie, że kazdy sądzi według siebie się sprawdza! Brawo Panowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
No i mamy słynny układ. W PiS. Nowak - korumpujący polityk PiS i sprzedajni artyści drugiego sortu, którzy za parę groszy zagrają jak im się zagra. Poparcie za nagrody, praca za sex. Nic się nie zmieniło. Dno i żenada. Jaka kultura takie nagrody i artyści
Nawet czerwony Tymek puszcza z pod ogona zebry pis-owski dymek !!! Ale kaszana !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie,że poważny do tej pory dziennikarz i DW który nie wdawał się w takie "gierki" nagle porywa się na tego rodzaju artykuł. Nie ten ton. I co to za temat, jakaś nagonka, na skąd innąd głupawego, radnego? Po co to komu? Na jakieś polityczne zamówienie czy co? ejj...dajcie sobie spokój, są ważniejsze sprawy, np. gospodarka, brak pracy w lublinie, dróg, budowa stadionu. A nie kto kogo wspiera w wyborach, tym bardziej,że ten Nowak ma w nich malutkie szanse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ja głosuję ta gościa merytorycznego : http://www.youtube.com/watch?v=iUakAHqe7PU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznanie nagród w zamian za zrewanżowanie się finansowe w wyborach? Coś mi tu pachnie korupcją. Odpowiednie służby powinny tym się zająć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bronek jak dawał odznaczenia dla swoich sprzymierzeńców to nikt nic nie mówił. Weźcie już przestancie, nie chcecie głoswać na PiS to nie głosujcie, ale nie zmuszajcie do tego innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miś napisał:
Przyznanie nagród w zamian za zrewanżowanie się finansowe w wyborach? Coś mi tu pachnie korupcją. Odpowiednie służby powinny tym się zająć..
Chodzi o wsparcie merytoryczne, a nie FINANSOWE! Ludzie, o czymś takim nikt w artykule nie pisał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miś napisał:
Przyznanie nagród w zamian za zrewanżowanie się finansowe w wyborach? Coś mi tu pachnie korupcją. Odpowiednie służby powinny tym się zająć..
zmień skarpetki, to jedyny zapach, który się wydobywa .... mielenie ozorem i gadanie o korupcji jest więcej niż obrzydliwe w tej sytuacji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jacy wy jesteście zawistni!!!! Wierzycie jakiemuś dziennikarzynie, który kłamie ludziom prosto w oczy!! Moje gratulacje panie dziennikarzu!!! udało sie panu oczernić radnego Nowaka, ale i tak ludzie, którzy mieli zagłosowac na niego to zrobią, bo wiele dobrego i bezinteresownego robi dla ludzi. Zazdrość zżera po prostu Was wszystkich. Jak osiągniecie to co radny to dopiero mozecie go oczerniać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...