Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elżbieta Kruk zaprasza na debatę. Najpierw PO

Utworzony przez crx, 8 września 2011 r. o 16:42
Panią poseł stać na wiele sensownych działań.Tylko to "stać" musi zamienić na "czynić".I przede wszystkim należy szanować ludzi.Nawet jeśli mają inne poglądy lub są dziennikarzami.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie chce wymienić doświadczenia na temat różnych rodzajów trunków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie wezmę udział w tej debacie, ale Pani Elu czy zapewnia Pani jakiś alkohol, czy też trzeba przyjść ze swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapraszam mam flaszeczkę i ogórki może coś tam coś tam wypijemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapraszam mam flaszeczkę i ogórki może coś tam coś tam wypijemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, coś tam coś tam bedzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy i gdzie odbeda sie te debaty, jaki bedzie ich program
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Bq80RP0GYwg Tu jest program tej debaty (wideo z Sejmu z posłanką Elżbietą Kruk, która ucieka przed dziennikarzami)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani poseł ma zaświadczenie z leczenia odwykowego czy olewa wyborców? A może dostosowała sie do nich i lepiej kombinuje niż nam sie wydaje? Przy okazji pozdrawiam pana Lecha Sprawkę - mojego byłego nauczyciela; ale Panie Lechu jak może Pan z tą Panią Cośtamcośtam razem?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O... Posłanka coś tam coś tam. Prawi i Sprawiedliwi prą do władzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tam coś tam się chlapnie i jakoś debata poleci!! Pani poseł czy wie pani co to jest WSTYD???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=Bq80RP0GYwg Tu jest program tej debaty (wideo z Sejmu z posłanką Elżbietą Kruk, która ucieka przed dziennikarzami)
Pani Poseł - ale Pani to potrafi robić z nas wyborców durni - mistrzyni lubelszczyzny i regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Chętnie wezmę udział w tej debacie, ale Pani Elu czy zapewnia Pani jakiś alkohol, czy też trzeba przyjść ze swoim.
Chyba zapewia bo widziałem ją ostatnio w pewnym markiecie na stoisku z alkoholem, ale kieliszek musiz wziąć chyba sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a coś tam , coś tam chlapnąć będzie można ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy jesteście ograniczeni wszyscy. Siedliście na kobietę jakby była najgorszym elementem. Czepiacie się jednego niefortunnego wydarzenia. Większość z was pewnie tarzała się ryjem po błocie nie potrafiąc składnie sformułować choćby jednego wyrazu. Owszem to był duży błąd z jej strony, bo zdarzyło się to podczas wykonywania pracy, ale nie zapominajcie ignoranci, że to jest jedna z najbardziej doświadczonych posłów z naszego regionu. Wolicie Palikota chodzącego ze sztucznym penisem między pośladkami, czy kompetentną osobę, której przydarzyła się jedna wpadka? Oceniajcie ją jako polityka, a nie jako "cośtamcośtam".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótko: mnie (i większość z nas) wywalili by z pracy na zbity pysk jakbym przyszedł pijany. Nie wiem dlaczego mamy być dla tej pani wyrozumiali skoro jest ona w sejmie dzięki nam i to my ją zatrudniamy płacąc jej pensje z naszych podatków. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamill napisał:
Ale wy jesteście ograniczeni wszyscy. Siedliście na kobietę jakby była najgorszym elementem. Czepiacie się jednego niefortunnego wydarzenia. Owszem to był duży błąd z jej strony, bo zdarzyło się to podczas wykonywania pracy, ale nie zapominajcie ignoranci, że to jest jedna z najbardziej doświadczonych posłów z naszego regionu.
Promile w miejscu pracy = dyscyplinarne zwolnienie z pracy na zbity ryj. Koniec tematu. A że poseł ma immunitet (nie może być przebadany alkomatem) i 12 tysięcy PLN miesięcznie to inna sprawa. Kompletne zero i nieudacznictwo .... być na garnuszku państwa od wielu lat jako poseł. W prywatnej firmie nikt by nie zapłacił tyle kasy starym nietrzeźwym babom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alkohol nie wybiera opcji politycznej: http://www.tvn24.pl/0,1574473,0,1,pijany-posel-zasnal-w-sejmie,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamill napisał:
Ale wy jesteście ograniczeni wszyscy. Siedliście na kobietę jakby była najgorszym elementem. Czepiacie się jednego niefortunnego wydarzenia. Większość z was pewnie tarzała się ryjem po błocie nie potrafiąc składnie sformułować choćby jednego wyrazu. Owszem to był duży błąd z jej strony, bo zdarzyło się to podczas wykonywania pracy, ale nie zapominajcie ignoranci, że to jest jedna z najbardziej doświadczonych posłów z naszego regionu. Wolicie Palikota chodzącego ze sztucznym penisem między pośladkami, czy kompetentną osobę, której przydarzyła się jedna wpadka? Oceniajcie ją jako polityka, a nie jako "cośtamcośtam".
Masz racje,je nie raz się nawaliłem(pewnie ty też),że zapomniałem drodę na chatę, z tą małą róznicą,że ja nie jestem POSŁEM (nigdy nim nie będę), a ta baba (głosowałem na nią) mnie i ciebie reprezentowała i teraz pół polski nie mówi,że to Krukowa, tylko to ta "coś tam,coś tam" z LUBLINA. Nie wybaczę jej tego - bezwstydne babsko, bez czci,godności i honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamill napisał:
Ale wy jesteście ograniczeni wszyscy. Siedliście na kobietę jakby była najgorszym elementem. Czepiacie się jednego niefortunnego wydarzenia. Większość z was pewnie tarzała się ryjem po błocie nie potrafiąc składnie sformułować choćby jednego wyrazu. Owszem to był duży błąd z jej strony, bo zdarzyło się to podczas wykonywania pracy, ale nie zapominajcie ignoranci, że to jest jedna z najbardziej doświadczonych posłów z naszego regionu. Wolicie Palikota chodzącego ze sztucznym penisem między pośladkami, czy kompetentną osobę, której przydarzyła się jedna wpadka? Oceniajcie ją jako polityka, a nie jako "cośtamcośtam".
Wszyscy są ograniczeni taaak? Czepiają się jednego niefortunnego wydarzenia? Ta baba ma ich całe mnóstwo: agitacje na spotkaniach Gazety Polskiej, którą uważam za największego zakłamanego szmatławca na rynku prasowym bardziej niż większość tu Wyborczą, że Smoleńsk to był zamach. Rzucanie bezczelnych kłamliwych oskarżeń pod adresem wielu ludzi, którzy zajmowali się wyjaśnianiem katastrofy Smoleńskiej od agentów itp. (posiedzenie komisji Sejmowej). Skrajne upolitycznienie KRRiTV w okresie, kiedy była jej przewodniczącą - wszystko pod dyktando PiSu, zalanie mordy w Sejmie, gdzie koleżanki i koledzy z partyjki kryli ją przez pół dnia w Restauracji Sejmowej, żeby wytrzeźwiała bo jednego logicznego zdania nie potrafiła zbudować. Najbardziej doświadczony poseł naszego regionu mówisz? A cóż ta Pani (p)osłanka takiego zrobiła dla naszego regionu? Jest to ciemna pusta baba, która absolutnie - tak jak Fotyga - na niczym się nie zna. Chętnie przyszedłbym na tę debatę i publicznie ją napoił flaszką wódki, skoro umie coś tam coś tam, to przełknie bez zagrychy. Bo widocznie tylko do tego się nadaje. Jako polityka oceniam ją jako kompletne dno i siedem metrów mułu. I faktycznie, wolę Palikota ze sztucznym penisem w ręce od tej baby. Może jakby ją wyruchał nim kilkakrotnie to siadłaby na du*** i nie robiła z siebie idiotki co krok bo do tej pory przedstawia syndrom typowego "niedorżnięcia". Zresztą z takim zachlanym ryjem w pracy to się nie dziwię. Wielka Pani historyk po KULu - całe życie związana z Lechem Kaczyńskim. Gdyby nie śp. prezydent to nie istniałaby w ogóle. Z Wikipedii: Od 1984 pracowała kolejno jako nauczycielka historii w szkole podstawowej, przewodnik wycieczek w Muzeum Historii Lublina oraz jako wychowawca w żeńskim zakładzie poprawczym. W 1989 podjęła pracę w biurze Regionu Mazowsze NSZZ "Solidarność". Po objęciu funkcji prezydenta przez Lecha Wałęsę została zatrudniona w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, którym kierował wówczas Lech Kaczyński. W BBN była jego asystentką i dyrektorem biura. W 1992 po powołaniu Kaczyńskiego na stanowisko prezesa Najwyższej Izby Kontroli została zatrudniona w NIK jako asystentka prezesa. Po odejściu Lecha Kaczyńskiego z NIK w 1995 przesunięto ją do pracy w lubelskiej delegaturze Izby. W latach 2000–2001 współpracowała z Lechem Kaczyńskim pełniącym wówczas funkcję ministra sprawiedliwości na stanowisku szefa jego gabinetu politycznego. W wyborach parlamentarnych w 2001 została wybrana do Sejmu V kadencji z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu lubelskim. Ponownie uzyskała mandat poselski w wyborach w 2005. Należy do założycieli PiS, była przewodniczącą lubelskich struktur tej partii. 31 stycznia 2006 została powołana przez Lecha Kaczyńskiego w skład Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, a 6 lutego na stanowisko przewodniczącej Rady, w związku z czym zrzekła się mandatu poselskiego. 23 marca Trybunał Konstytucyjny, orzekając w sprawie zgodności z Konstytucją RP nowelizacji tzw. "ustawy medialnej", uznał, że przepis tej ustawy przewidujący powoływanie przewodniczącego KRRiT przez Prezydenta jest niezgodny z Konstytucją. 30 marca opublikowano wyrok Trybunału w Dzienniku Ustaw, wobec czego Elżbieta Kruk przestała pełnić tę funkcję. CAŁE ŻYCIE ŚLIZGAŁA SIĘ NA du*** LECHA KACZYŃSKIEGO - nie dziwię się, że gdy go zabrakło tak emocjonalnie podchodzi do sprawy katastrofy smoleńskiej. W końcu zginął jej nie tylko przyjaciel ale i główny pracodawca. Wiesz czym się różni Kruk od Palikota? Palikot przynajmniej ma jakiś pomysł na Polskę, jako przedsiębiorca widzi co jest konieczne do jej rozwoju. Co Kruk ma do zaoferowania ludziom? Wieczne p_i_e_r_d_o_l_e_n_i_e o Smoleńsku. Kaczyński strzelił sobie w stopę dając jej jedynkę, bo nawet Michałkiewicz więcej robił dla regionu niż ona. Ale cóż - liczy się przecież "ekipa Smoleńska" czyli kto głośniej będzie lizał rowa Kaczyńskiemu, który w swojej paranoi podważa nawet demokrację w Polsce (która już 6 razy kopnęła go w dupę od 2007 roku). Nie namawiam tu do głosowania na Palikota, Michałkiewicza czy kogokolwiek innego. Odradzam tylko popieranie takich starych ciot jak Krukowa. Swoje się nachapała, swoje wychlała - zajmij się paskudna babo uczciwą pracą - tylko moje życzenie: jak najdalej od instytucji publicznych. Bo "coś tam, coś tam" to jednak za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...