Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eurowybory 2014: PO wygrywa z PiS. Oficjalne wyniki wyborów

Utworzony przez arek, 26 maja 2014 r. o 22:08
szkoda mandatu ale PO dala dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
228 005 głosów nieważnych!!! Dlaczego tego nie podajecie? Taka liczba robi wrażenie!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie fantastyczne wiadomości w jednym newsie(to się na prawdę rzadko zdarza):   PIS przegrywa a Kamiński nie wchodzi do parlamentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem fanatycznym zwolennikiem PIS, czy PSL, ale to co zaproponowało PO na lubelskiej liście woła o zorganizowaną pomstę do nieba! Chcieli to mają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem fanatycznym zwolennikiem PIS, czy PSL, ale to co zaproponowało PO na lubelskiej liście woła o zorganizowaną pomstę do nieba! Chcieli to mają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Paruch nie por..... w Brukseli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oficjalne wyniki (w skali kraju) :   PO - 32,13 proc. PiS - 31,78 proc. SLD-UP - 9,44 proc. Nowa Prawica - 7,15 proc. PSL - 6,8 proc.   Frekwencja - 23,82 proc.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie wybory zostały sfałszowane. Jest prawie 250 tys. głosów NIEWAŻNYCH! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię PSL, ale Hetmana zniosę. Podobno dobry gospodarz. Niech mu się wiedzie.   Piotrowski, POLSKI profesor, dorobek naukowy w skali świata ma dokładnie taki sam jak lubelscy licealiści i gimnazjaliści. Niektórzy studenci mają większe osiągnięcia. Można sprawdzić na Web of Science. Indeks "Hirsza", sumę cytowań, sumaryczny Impact Factor. No i pieniacz do tego. Nie toleruję takich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
228 005 głosów nieważnych!!! Dlaczego tego nie podajecie? Taka liczba robi wrażenie!!!
Nieważne pewnie celowo. Jak mój :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie wybory zostały sfałszowane. Jest prawie 250 tys. głosów NIEWAŻNYCH! 
Kto by chciał narażać się dla takich...? To realna liczba głosów nieważnych. Dużo starszych ludzi poszło zagłosować. Postawienie krzyżyka ich przerosło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie wybory zostały sfałszowane. Jest prawie 250 tys. głosów NIEWAŻNYCH! 
Dlaczego sfałsozwane? Masa moich znajomych oddała głos nieważny w ramach protestu. Nie mieliśmy na kogo zaglosować a nie chceliśmy zostać w domu i wyjść na ignorantów czy leni. Koniec protestowania absencją. W następnych wyborach palamentarnych będzie nas jeszcze więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię PSL, ale Hetmana zniosę. Podobno dobry gospodarz. Niech mu się wiedzie.   Piotrowski, POLSKI profesor, dorobek naukowy w skali świata ma dokładnie taki sam jak lubelscy licealiści i gimnazjaliści. Niektórzy studenci mają większe osiągnięcia. Można sprawdzić na Web of Science. Indeks "Hirsza", sumę cytowań, sumaryczny Impact Factor. No i pieniacz do tego. Nie toleruję takich.
Jaki uniwersytet, taki profesor. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego sfałsozwane? Masa moich znajomych oddała głos nieważny w ramach protestu. Nie mieliśmy na kogo zaglosować a nie chceliśmy zostać w domu i wyjść na ignorantów czy leni. Koniec protestowania absencją. W następnych wyborach palamentarnych będzie nas jeszcze więcej...
Szacunek i głębokie ukłony.   Ja głosowałem świadomie. Na kandydatkę, której zaufałem, że będzie mnie reprezentować. Przepadła. Cenię ludzi mądrych i świadomych. Ich wybory szanuję. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałkiewicz przegrał kolejne wybory,jak długo będziemy tolerować mierne wyniki wyborcze PIS w woj lubelskim. Dotychczasowa klika kolesi we władzach wojewódzkich doprowadzi do klęski w "samorządówce" i wyborach do sejmu. Dosyć tolerowania nieudaczników.Panie Kaczyński czas na szybkie zmiany bo toniemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego sfałsozwane? Masa moich znajomych oddała głos nieważny w ramach protestu. Nie mieliśmy na kogo zaglosować a nie chceliśmy zostać w domu i wyjść na ignorantów czy leni. Koniec protestowania absencją. W następnych wyborach palamentarnych będzie nas jeszcze więcej...
I próbujesz nas przekonać, że w piękny słoneczny dzień ruszyli d u p ę do lokalu wyborczego, tylko PO to żeby oddać NIEWAŻNY GŁOS?! Nie ośmieszaj się! TUSK I JEGO MAFIJNA BANDA SFAŁSZOWAŁA WYBORY!!!      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadochroniarze do domu!Społeczeństwo Lubelszczyzny dobrze zagłosowało!Chorągiewki dobre były na 22 lipca święto PRL.Od koryta odsunęli świnię./zaatakował pomór afrykański/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za durnota. Jak można oddać celowo nie ważny głos...w ramach protestu? Co niby takim działaniem wskóracie? To już lepiej zostać w domu. Zgarbić się przy tv, dalej karmić się medialną propagandą, żryć i srać pod siebie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I próbujesz nas przekonać, że w piękny słoneczny dzień ruszyli d u p ę do lokalu wyborczego, tylko PO to żeby oddać NIEWAŻNY GŁOS?! Nie ośmieszaj się! TUSK I JEGO MAFIJNA BANDA SFAŁSZOWAŁA WYBORY!
Jesteś prymitywny. Wcale mnie to nie dziwi...Obywatel Polski C, "Złodziej księżyca" tworzy utopijne wizje postsowieckiej barachołce, która idzie głosować jak jej "mundre" powiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I próbujesz nas przekonać, że w piękny słoneczny dzień ruszyli d u p ę do lokalu wyborczego, tylko PO to żeby oddać NIEWAŻNY GŁOS?! Nie ośmieszaj się! TUSK I JEGO MAFIJNA BANDA SFAŁSZOWAŁA WYBORY!!!
Prawdopodobnie Nowej Prawicy tez odebrali głosy. TUSK SFŁASZOWAŁ WYBORY!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...