Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gandziobus w Lublinie. "Marihuanę palą nie tylko gimnazjaliści" (wideo)

Utworzony przez adg, 20 maja 2014 r. o 17:08
Jestem za legalizacja ale na tych oszustów od palikota nie zaglosuje. Nie maja programu gospodarczego i próbują zyskac wyborcow przez takie wlasnie populistyczne akcje. Jesli ktos jest za legalnym dostepem do narkotykow moze zaglosować na Konkres Nowej Prawicy. Maja program wolnosciowy i zdrowe podejscie do spraw ekonomicznych. Niskie podatki, minimalna biurokracja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania oparta na haśle legalizacji marihuany, w dobie biedy, bezrobocia, upadku przemysłu, masowej emigracji ejst poprostu smieszna i żałosna, target tylko licealisci. Suabo, wróże wynik poniżej 5%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Zagłosuję na Palikota! Jestem ZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm to powinno się nazywać burdelobus, a nie gandziobus... Ale cóż, może ktoś to łyknie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun dla Wolnych Konopi, bo w przeciwieństwie do innych organizacji są w stanie argumentować swoje tezy w bardzo merytoryczny sposób. Nie chodzi im tylko o to, żeby się zjarać. Pokazują irracjonalność polskiego prawa karnego i postępowania sądowego, gdzie za znęcanie się nad zwierzętami dostaje się mniejszy wyrok, niż za posiadanie zioła. Chore myśli w chorej głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pani Barbara to niech swoim dzieciom pod choinkę zaserwuje kilo marihuany. Ciekawe, czy naprawdę cieszyłaby się jak jej dzieci zaczęłyby to palić?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nacpanymi i najaranymi latwiej sie steruje i oto w tym wszystkim chodzi. Lepiej miec spoleczenstwo glupie bo wszystko lyknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 15 lat przepalam płuca na lewo ze tak się wyrażęi i nie wierzę żadnym politykom ze zalegaluzuja mariannę kiedykolwiek bo robią to tylko przed wyborami. Pamiętam jak przy okazji ostatnich wyborów Pan Palikot głosił legalizację i po po wejściu do parlamentu prawie odpuścił temat. Nie mam wiary dla takich deklaracji. Janusz kariery to ty tak nie zrobisz. Ja na ciebie nie głosuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE GŁOSUJCIE NA TĄ SPRZEDAJNĄ PEDERASTYCZNĄ KURWĘ, ZNOWY WYJEDZIE Z TAKĄ USTAWĄ 30 CZY 50 GIETA PRZY SOBIE NA WŁASNY UZYTEK PRZECIEZ TO HURTOWA ILOŚĆ I NIKT NIE PRZEPCHNIE TAKIEJ USTAWY. I ZNOWU POWIE DZIEKI ZA GŁOSY NIE UDAŁO SIE SORY ALE POCAUJCIE MNIE W DUPE. O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to chore.. czy nikt juz nie zważa na skutki używania takich rzeczy? Uświadomię więc wasz.. gdyz przez to cofacie się w rozwoju, można dostać uszczerbku mózgu i tak jakby mieć dziurę w mózgu.. także zaszkodzicie BARDZO swojemu organizmowi, zdrowiu i także swoim dzieciom.. które będziecie chcieli mieć.. mogą urodzić się chore lub tez np bez ręki.. WEDŁUG MNIE TO POWAŻNE PROBLEMY KTÓRE DLA NIEKTÓRYCH NIE MAJĄ ZNACZENIA A JA NAWET NA MYŚL O TYM ZAŁAMUJĘ SIĘ PO PROSTU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gandziobus? Paligłup przechodzi samego siebie ażeby wystartować w wyborach na bezmózgiego jełopa roku. Skutecznie zresztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierac to całe chore biłgorajstwo z Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że ta Nowacka bierze coś mocniejszego (babka jak mówi, jest mocno pobudzona i wykonuje gwałtowne ruchy rękami oraz głową).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pani Barbara to niech swoim dzieciom pod choinkę zaserwuje kilo marihuany. Ciekawe, czy naprawdę cieszyłaby się jak jej dzieci zaczęłyby to palić?
Rozumiem, że lepiej gdyby zaserwowała dzieciom 3 lata w zakładzie karnym ze złodziejami i gwałcicielami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Knur obiecał w poprzednich wyborach że zalegalizuje marihuanę i nic z tego nie wyszło. Teraz drugie podejście z tym samym hasłem mam nadzieje że grupa frajerów co na niego głosowała sie zmniejszy i jego zlepek ruchu odejdzie w niebyt, a i jeszcze jedno nie bedziemy juz narażeni na takie publiczne monstra-hybrydy jak Grodzkie, Biedronie, Srody, Nowickie i Szczuki. Bo miejsce świń jest w chlewie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy w naszym kraju k*** nie ma wiekszych problemów ??!! służba zdrowia... brak miejsc pracy.... MINImalne wynagrodzenie.... drogi.... bezpieczeństwo.... etc. a Ci o legalizalizacji ... banda debi*** brak słów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
knura miejsce jest w chlewie a nie w Polsce, że też Biłgoraj takie ładne miasto wychowało takigo knura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durnie - jaja sobie robicie z tym gandziobusem. Nie dziwię się , że was olali. Pokazuje to rzeczywiste zainteresowanie ludzi waszym "problemem" gandziowym..... Palta se te skręty po chałupach. Co nas to obchodzi...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pale.Nie glosuje na Palikota.Jestem za legalizacja upraw, sprzedazy marichuany.Oraz odprowadzania z tego tytulu odpowiednich podatkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marihuana jest dla mądrych ludzi, dla bezmyślnych kołtunów się nie nadaje, a niestety większość w tym kraju zupełnie nie myśli. Palikotowcom z post-komuchami w  stylu Kwacha najwyraźniej o to chodzi żeby wyłączyć myślenie u większej ilości ludzi żeby za plecami robić jeszcze większe przekręty. Zadowoleni (euforyczni po spaleniu) cóż mu takiego wygarną skoro będą bujać w obłokach? Sama śmietanka w tym "ruchu" - przekręciarz, były ksiądz, tranzystor, pedał, feministka, morderca Popiełuszki... dobrali się jak w korcu maku, jeden lepszy od drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...